şükela:  tümü | bugün soru sor
 • geçtiğimiz günlerde mhp lideri devlet bahçeli'nin "kader mahkumu" olduğunu iddia edip, cezaevinden salıverilmesini talep ettiği organize suç örgütü lideri, çete elebaşı alaattin çakıcı'nın hdp eş genel başkanı sezai temelli ve hdp'yi tehdit etmesidir.

  alaattin çakıcı şunları söylemiş: "devlet bahçeli'yi ağzına alacak adam mısın? bak beni dinle, ben bu ülkede çok adam bayılttım seni de bayıltırım. senin gibi ulusal basında teröristlere hizmet edenlere buradan sesleniyorum, vatana ihanet eden can dündar gibi bayılmak mı istiyorlar? devlet bahçeli'ye bir kelime konuşursan seni bayıltırım ve bu türkiye'nin her yerinde yurtdışına gittiğin zamanda seni mutlaka üç, beş kişi karşılar."

  önce sedat peker şimdi alaattin çakıcı. akp - mhp ittifakı kendilerinin açıktan kuramadığı tehdit cümlelerini besledikleri suç örgütü liderlerlerine, mafyalara söylettiriyor. akademisyen, gazeteci, siyasetçi. hükümet karşıtı kim varsa mafyalar tarafından tehdit ediliyor. özgürlükler ülkesi olacağımız iddiasında bulunanlar brezilya'da, meksika'da, kolombiya'da olduğu gibi kendi ülkesinin vatandaşını mafyalara, kontra artıklarına tehdit ettiriyor. maşallah.

  ek olarak; sırf olayın bir tarafında hdp var diye bu mafya artıklarının söylemlerini destekleyecekler hiç durmadan sedat peker'in yeğeni olma kurslarına kayıtlarını yaptırsınlar.
 • adalet yasa dışı suç örgütü kuran, uyuşturucu ticareti yapan, haraç kesen, masumun parasına göz diken devletin gücüyle insanları ezenlere mi kaldıysa vay bizim halimize.
 • 90'lı yıllar nasıldı, 1980 öncesnde sokaklardaki macera dolu atmosfer neydi merak edenler için işte fırsat...
 • geriye bir şey kalmadı tabii, son olarak bir de mafya babaları ile, tecavüzcülerle, katillerle tehdit edin, o da yemezse siktir olun gidin artık.
 • devlet bahçeli bilemem nereye varmak, ne yapmak istemektedir ama şunu biliyorum ki sebep olduğu şey gerçekten tehlikelidir ve düşüncesizliktir. siz tutup bu adamların yaptıklarını, kendilerini, adını koskoca bir parti genel başkanının söylemleri muhalefetiyle meşrulaştırıp, bunu insanlara yansıtırsanız olacak olan bu. birgün o namlular size de dönerse o zaman ağlamayın.
 • hdplilerin sadece belli durumlarda tc vatandaşı olduğunu hatırlamaları var bir de. sen canlı bomba olup kendimi patlat, doğuda silah zoruyla oy topla, öğretmen kaçırıp öldür, her türlü barzoluğu ve yabaniliği yap ama hakettiğin gibi muamele edilip anladığın dilden konuşulunca "föşik dövlet hukuk yapmiyür. :(" diye ağla. işlerine gelince devlete, adalete nasıl sıkı sıkı sarılıyolar amk. lafı savunacak değilim de anladıkları dil açık seçik bu işte. daha ellerindeki aybüke öğrermen'in kanı kurumamış gelmiş hak hukuktan bahsediyor.
 • çakıcı koskoca c.başkanını tehdit ediyor hdp başkanı da kimmiş.
 • hep hdpliler mi bizi tehdit edecek. şimdi de onlar düşünsün.