şükela:  tümü | bugün soru sor
 • erdoğan'a az daha sağa kay demiş mektuptur. ey allahım günahımız neydi de kanaat önderi diye memet ali ağca'lara, hizaya getirici olarak alaattin çakıcı'lara bir de bunların postacısı odatvlere kaldık? gerçi bunlar aynı tür sonuç itibariyle ama olsun bize reva mı bu?
 • 3 gün sonra ulaşmıştır

  (bkz: 5 ağustos 2014 alaattin çakıcı'nın mektubu)
 • kamuoyu da durur mu yapistirmis cevabi

  --- spoiler ---

  hasiktir oradan mafya bozuntusu soytari. yillarca kopekligini yaptigin politikacilar ve isadamlariyla bir olup ulkenin kanini emdin ve de simdi hakettigin yerdesin. hic oyle tayyip karsitligini arkana almaya filan heveslenme. cunku tayyip'e karsi olanlar senin gibi bok karakterlilere de karsilar.

  artik kapa o pis ceneni ve yillarca hirsizlik, cinayet ve her turlu asagilik isle biriktirdigin paralarla tikildigin hapiste yasa yasaybiliyorsan. ya da intihar et, geber git ki hic olmazsa azicik onuru varmis diyelim.
  --- spoiler ---
 • vampirin torunu ifadesiyle yarmistir
 • içeriği itibarı ile kesinlikle tasvip edilmesi mümkün olmayan mektup, çok ağır hakaretler içermektedir.
 • erdoğan'a; rizeli yezit kişilikli, onursuz, dinimizi kullanan, hırsı için ülkemizin fidanlarını telef ettiren, ruhunu şeytana teslim etmiş ve ve ve en enteresan olanı ''dedeleri kafkas musevisi olan vampirin torunu'' gibi sözler söylemiş ve erdoğan kendisine 2014 yılının ilk aylarında hakaret davası açmıştı.

  erdoğan kendisine yapılan en küçük bir eleştriye bile(eleştriyi yapan liseli bir genç olsa bile) dava açan ve açtığı davayı iki günde karara bağlatabilen bir kişilikken, bu davanın bu kadar uzun sürmesi...
  ayrıca,
  yusuf halaçoğlunun kendisine ''üniversite mezunu değildir'' demesine rağmen dava açmaması,
  soner yalçının kendisine '' gürcü yahudisi '' demesine rağmen yine dava açmaması akıllarda soru işareti bırakmıyor mu?
 • kendi ölüm fermanını imzalamıştır, yarın birgün saçma sapan bir şekilde öldüğü haberi çıkar.

  sen gidieksin bu ülkenin başkanını tehdit ediceksin, siktirgit yavşak, bu amk mafya bozutunları kendilerini bi sik sanıyorlar, her kese racon kesiyorlar, ulan sik kafalı herif bi bok olsaydın dışarıda olurdun. devlet çıksın derse çıkarsın, içeride kalacak derse kalırsın. bazı piçlerde bu sığırlara destek verir amk.
 • akıbeti merak konusu olan mektup.