şükela:  tümü | bugün
112 entry daha
  • yapilan onca dizinin arasindan vermeye calistigi mesaj ve dizinin icine kattigi detaylarla siyrilan guzel yapim.. lakin benim gibi siradan bir seyircinin bile dikkatini cekecek kadar kotu goruntuler var; anlamadim kameradan mi kaynaklaniyor, kameramandan mi, yoksa yonetmenden mi..
    ote yandan madem cansu ablamiz o kadar onemli, gosteriye katilmadan kendisini bir sekilde korusalardi diyesimiz geldi babamla beraber; hatta babam tutamadi kendini, dedi..
  • yeni bölümlerini taylan biraderlerin yönetmediği dizi.
  • mini dv ile çekimleri yapılmaktadır.! (cesaret işidir aferimdir)
  • --- spoiler ---
    bu dizinin iki başrol oyuncusu hollanda'da gizlice evlenmişlerdir.
    --- spoiler ---
  • türk televizyon tarihinde* doğu insanının şivesinin en güzel yansıtıldığı yapım. doğu şivesine uzak ve yıllardır levent kırca'nın ağa tiplemelerine maruz kalmış insanlar için hoş bir deneyim olmuştur bu dizi. zaten bu hususta dizinin lokomotifi settar tanrıöven'e değinmeden geçmek haksızlık olur. zira settar bey'in denizlili olduğunu öğrenmek bile beni bir hayli şaşırttı. o derece içindendir yörenin. o urfa diyarbakır karışımı şivesiyle nüfus kütüğümde yazanın aksine benden daha diyarbakırlıdır dizide.
  • prodüksiyonuna daha fazla bütçe ayrılması gerektiğini düşündüğüm dizi. çekimler falan çok ucuz gelmeye başladı artık.
  • uğur yücel'in iyi bir oyuncu olmasından ve de diyaloglardaki basarisindan olsa gerek, dizi boyunca kendisi sürekli bir diyalog pesindedir ve dizide konuşmadığı karakter kalmamıştır hatta bunlara bir sokak kedisi de dahildir. ama bunun bir diyalog mu monolog mu olduğu bir gizemdir.
85 entry daha