şükela:  tümü | bugün
 • hem de uçak yeni havalimanına tekerlerini koyar koymaz.
  3. haftamızı geçen hafta doldurmuştuk.
  çok tatlı, uslu görünen bir kızdı. gerçekten görseniz oha bu kız sana fazla dersiniz.
  farkındaydım, ama olsundu.

  alaçatı'da tatil sürprizi yaptım ona. çok güzel bir taştan butik otelde geniş bir oda tuttum demir karyolalı, beyaz tül sineklikli. romantik bir ortam. bu arada ek bilgi, regl olduğu için aramızda bir şey yaşanmadı, aslında hayalini de kurmuştum iki hafta önce regl olduğundan denk gelmez diyordum, şansa denk gelmiş :/ yani resmen butik otelde çadır kurarak geçti tatil.

  her gün ya before sunset, ya madeo ya da ısolée'deyiz. içmediğimiz kokteyl kalmadı, bir de bir iki arkadaşı takıldı peşimize istemesem de. akşamları da balıkçıları tek tek gezdik. güzel güzel meze yedik, kalkan yedik, kaya levreği yedik, ahtapot yedik. o bir sürü fotoğraf çekti, acaip takipçili bir kız 18k takipçisi var. ama çekiniyormuş beraber fotoğraf koymayalım annemler mutaassıptır dedi.

  neyse son gün artık biraz terslenmeye, bu ilişki nereye gidiyor, ben heyecanı kaybettim gibi laflar etmeye başladı. "aşkım heyecanı buluruz, ama benim bu yaz iznim kalmadı. ekim gibi bodrum'a gideriz olmaz mı" dedim. surat yaptı bayağı bir.

  havaalanına gidene kadar sürekli mesajlaştı benden koptu. uçak istanbul'a inince de, bu ilişki buraya kadarmış birbirimizi kırmayalım ve arkadaş kalalım dedi.

  beynimden aşağı 100 santigrat derecede kaynamakta olan h2o indi sanki. kalakaldım elimde kabin boy bagajım.

  şimdi hesap özetime bakıyorum 18000 tl masraf etmişim alaçatı'da. hem duygusal hem de ekonomik olarak çökmüş durumdayım.
 • (bkz: cool story bro)

  (bkz: keçiboynuzumu yedim bekliyorum) başlıklarını 100 metreden tanıyoruz artık. adam yürüyen cinsellik, tükenmeyen libido. *
 • (bkz: 100 santigrat derecede kaynamakta olan su) arkadaş hayal dünyanızda bile dış basınç 1 atm ya rezalet. kabuklarını kıramamış 2/10'luk senaryo. o puan da 18k takipçinin hatrına.
 • mevzubahis hatunun dakota çekirdeği gözleri ve akhisar kavunu nonikleri olmadığı için inanmadığım hikaye.

  trollüğün şöhret basamaklarını tırmanırken 'eh işte' kalitesindeki hikayeler makbul iken zirveyi korumak için olay örgüsü daha sağlam, karakterleri daha derinlemesine incelenmiş hikayeler gerekmektedir. yine de emeği alkışlıyoruz: 6/10.
 • nankör köpek diyenleri duyar gibiyim. güldüren başlık. o iş öyle olsa yalçın abinin programına çıkıp tülaaaayyyy geri dönnnnn seni seviyom tülayyyyy diye acı çekmezdi romantik abilerimiz. götürürdü alaçatı'ya. sonra herşey tıkır.
 • kısa sürede hızlı kararlar almışsın.yüksek ihtimal kızı çok kısa sürede çok idealleştirdin kafanda ve bu da duygu regülasyonunu ve rasyonel karar alma yeteneğini bloke etti.çünkü bu hareketi yapacak insan önceden sinyalini verir fakat bloke olduğumuz için göremeyiz.neyse geçmiş olsun. ha bi de nedense böyle instagram da çok takipçisi olan kızlardan hayır gelmiyor sanki benim gözlemim :d

  edit: hikaye fake ciddiye alıp cevaplamışsınız diye geri dönüşler oldu.ben olayı yorumladım gerçek veya değildir bilemem gerçek olarak varsayarak yorumladım.ayrıyetten bu olay gerçek olmayacak kadar da uçuk bir olay değil sonuçta mutlaka başına buna yakın bir olay gelen vardır diye düşünüyorum.
 • zaten 2. paragrafa geçmeden keciboynuzumu yedim bekliyorumizlenimi alıp hemen yazara bakıyorum. aaa oda nesi keciboynuzumu yedim bekliyorum*
 • muhtemelen yine bir cool story trollerinden birinin sıçmığı başlık. zamanında engellemişim çünkü ilk entry görünmüyor, kimin yazdığını ne yazdığını bile bilmiyorum ama keşke şu başlıklarını engelle olayı da çalışsa.