• brad pitt'e olan benzerliği ve davudi sesiyle dikkat çeken efsanevi pokemon. pikachu'yu çok fena benzettiği sahneler sübyancılık ve ağır sikiş içerdiği için yayınlanmamıştır.
  • işte abra ve kadabra'nın babası!!!!!!!!!

beyler. alakazam'ı yenecek pokemon gösterin bana... çok zor. alakazam kaşıklarıyla gönüllerde taht kurmuştur. kendisini ekranlarda fazla görmek nasip olmadı tabii çünkü en nadirlerden biriydi. fakat görenler? görenler kendisine hasta olmuştur hep...

öyle mistik bir "alakazaaağm" diyişi vardı ki, insan kendinden geçerdi.

-abi alakazam çok iyi ya.
    *ash yakalasa ya ?
    -yakalayamaz olm nereden bulacak...
  • tip ve potansiyel olarak en taşaklı pokemonlardan biri olduğu su götürmez bir gerçektir.

parlak kartı da, dragonite kadar olmasın, oldukça havalıydı.
  • ellerinde tuttuğu çift kaşıkla pokemon dünyasının en büyük psişik güçlerinden birinden çok çorbacı müdavimine benzerdi.
    ancak o psişik güçleriyle başa çıkabilen azdır.
    (bkz: mewtwo) vardır ama o zaten ilk seri ve ilk 151 pokemonun tartışmasız kralıdır.
  • pala bir pokemondur.
  • pokemon uzmanlarına göre beyni süper bilgisayar gibi çalışan pokemon. yenilmesi neredeyse imkansızdır. kadabra dan gelişmiştir
  • psişik pokemonları arasında ilk 3 te yer alan güçlü pokemon.

tipi: psişik
    boyu: 1.9 m
    kilosu: 125 kg
    gelişme: abra kadabra alakazam
  • gerçek hayatta sahip olmak istediğim pokemondu. büyüyünce baktım namümkünbende köpeğimin adını koydum. pisişik güçleri yok ama olsun napıyım..
  • kadabra'dan evrilmesi için takas gerekir.
  • gengar raid'ine girerken kullandım ve verdiği hasar karşısında aşık oldum.

sonuç: tek başıma bir alakazam ile indiremedim. şimdilik favori pokemonum. yatırımı bu pokemona yapmayı düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap