şükela:  tümü | bugün
  • açıkçası ülkemiz adına gurur duyulası videodur. bir de şu insanların sokaklarda hunharca gezmesini durdurabilsek sürecin gerçekten güzel yönetildiğini düşüneceğim.

edit: bir edit düşmek istedim zira aşırı aşırı bilgili kültürlü ve her şeyin farkında büyük resimci biri olduğumu düşünmüyorum.

tabi ki mevcut coronavirüs yönetiminin eleştirilecek binlerce yanlışı olduğunu düşünüyorum. ancak belediyelerin doğru hamleler yaptığını düşünüyorum. bakın dikkat edin belediyeler diyorum. tabi ki keşke bir almanya olsak. inanın bunu çok isterim. keşke güney kore kadar test yapsak. keşke amerika gibi işe gidemeyen vatandaşlarımıza para verebilsek.

son zamanlarda siyasetten uzaklaşma kararı aldım. ülkedeki güzel olayları överken mevcut yönetimi övmek istemiyorum veya öyle görünmek istemiyorum.

umarım bu süreç çok güzel yönetilir ve yanlışlarımızı düzeltiriz.
  • keşke yenişafak bağcılardan da görüntü paylaşsaydı.
  • hep soylerim turkiye parasi olana cennet.
    parasi olmayana cehennemdir.

fransiz da akilli alanya’ya yerlesmis, emekliliginin keyfini suruyor tabi...
    metrobuse de bekleriz...

edit:
    demişler ki fransız neden akıllı...
    arkadaşlar fransa en düşük emekli maaşı 1100 euro.
    adam tek başına emekliyse 8000 tl aylık,
    karı koca emekli olsalar 16000 tl aylık.
    o da asgari ücretten emeklilerse.
    yok beyaz yakalı emekliyse düşünmek dahi istemiyorum...
  • derhal silinmesi gereken video içeren başlıktır. türkiye hakkında güzel şeyler duymak istemiyoruz! biz alman, fransız kıçı yalamaya aşinayız! hem zaten bunlar da kesin fransız çomarlarıdır!
  • tekstil memleketinde maske olmazsa şaşmak gerek. belediyeler bedava dağıtmadan önce hastanelerde doktorlar bile maske bulamıyordu. n95 hala yok ama ingiltereye giden sayısı 50 binnnnn
  • şu profilin sahibi adamdır.
  • (bkz: arap asıllı fransız) derseniz daha açıklayıcı olur, adam fransa'nın akp şubesi @ghazlimourad
  • arkadaşlar ülkemizin en büyük sorunu eğitim sistemidir eğitim düzelirse ona göre haklarımızı bilip ona göre oy vereceğiz vergilerimizin hesabını soracağız sağlık sistemi iyi jeopolitik konum olarak süper yerdeyiz tek sıkıntımız eğitim eğitim eğitim.
  • arkadaşlar türkiye sosyal bir devlettir. ve bu konuda önde gelen bir ülkeyiz. ancak bu şu anki hükumetle alakalı değil çok eleştirdikleri chp zihniyetinin eseridir.
  • ahahha turkiye sosyal bir devletmiş, götümle güldüm bi siktirin gidin amına koyim. hiç kimse bana açlıktan intihar eden insanların olduğu bir ülkenin sosyal bir devlet olduğunu söylemesin.