şükela:  tümü | bugün
  • 2.ligde 2.lig futbolcularıyla başırılı olunur tezini bir kez daha ispatlayan takım. urfa, göztepe, karşıyaka gibiler süper lig eskileriyle debelenedursun, adana gibi gerçek isimsiz 2.lig futbolcularıyla süper lige koşuyorlar.

unutmayın lualua'lar, diara'lar, vlemincx'ler değil haydar'lar, samican'lar, hakikat'lar, armağan'lar başarılı olur 2.ligde.
  • kendilerini fm 2009' da alarak şampiyon yapmak için 10 senedir uğraş vermiş olsam da başaramadım. birkaç kere şampiyonluğu son haftaki maçta kaybettim, bu geçen yıllarda yönetimin bir türlü büyütmediği 3500 kişilik milli egemenlik stadyumunda 3-4 türkiye kupası, uefa çeyrek finali gibi başarılar yakalayabildim. şu anda kasamda 100 milyon euro' var ama fm sağolsun 2020 yılında alabileceğim en iyi oyun 8 milyon euroyla hamdi güneş. bu saatten sonra olmayacak galiba ama burdan oyuna ilk başladığımdaki oyuncularım olan hasan baba, müslüm karabulut, ishak özbey' e selamlarımı iletmeyi borç bilirim.

edit : yıl 2021 alanya şampiyon. sokaklar turuncu yeşil.
  • antalyaspor bu takımın ne ağabeyidir ne de ablası .... bildiğin rakip komşusudur.
  • sessiz sessiz aradan sıyrılmasını umduğum, şu ana kadar bu şekilde başarmış memleket takımı.
  • izmirin bir tane takımı yokken antalyanın 2 tane.

izmir de artık göztepe, altay, karşıyaka, buca ve altınordudan umudu kesip alaçatı belediye, foça gücü, bergama gençlik, selçuk spor gibi takımlar da şansını denemeli.
  • tarihinde ilk kez çıktığı ligi 3. bitirerek büyük bir başarıya imza atan takım. ayrıca sanırım ligin en anti-medyatik takımı. ne konuşan, ne haber yapan ne de sözlükte umursayan var. kulüp resmen "medya tahmini:18" olan başarılı fm takımı gibi. :(
  • giresun'a verdiğimiz 3 puanın acısını cuma günü osmanlıspor'dan çıkarmamızı dilediğim, memleketimin takımı. trt'de görünce içime bi şeyler oluyor. :)

havana, suyunu kurban alanya'm.
  • 8 maç aynı anda olması sebebiyle trt-sporun vardiyali yayınında 5 dakika bile yer edinememiş, ptt 1. ligi üçüncü bitirmiş ligin en anti-medyatik takımı.
  • 6 aralık 2014 antalyaspor albimo alanyaspor maçının galibi olan canım memleketimin takımı.
  • önümüzdeki sene bu zamanlarda geldiği yere ve daha dibine siktir olmaları dileğiyle. tebrikler.