• öncelikle belirteyim, galatasaraylıyım. bu başlığa yorumum şöyle: (bkz: yav he he)
  • gollu beraberlik bekleyen arkadaslar musleradan gol veya goller bekliyor olmali.
    veya sey de olabilir nagatomo'nun sisirdigi ortasinda top defanstan seker ve alanya aglariyla bulusur.
    not1: penaltiyi unuttum.
    not2: galatasarayliyim.
  • falcao'nun hasta yatağından kalkıp kolunda damar yoluyla 90+2 de girerek etkisiz hale getireceği boru.

kuşlar çıldırsın!
  • ligin dinamitlerini bilmeyenlerin beklediği olay. bir takım kötü gidiyorken üstüne bir de alt ligden bir takıma yenilmişken sıradaki lig maçını kazanır. gaziantep maçı da bu şekildeydi. alanya da son 3 4 haftadır ligin başındaki gibi iyi değilken gs bu maçı kazanır.
  • galatasaray bu tür başlıkları hak ediyor.
    saha içi ve saha dışı mevcut yönetim tarzıyla daha çok rezil olmaya devam eder.
    eskiden çok sinirleniyordum bu başlıklara artık herkes hak ettiğini yaşar diyorum.
  • bence alanya boru falan döşeyemez, çünkü tesisat tamam, yer kalmadı.

falkao usta, boruda güven. yeni tuzla malı sistem ile itinayla boru hattı işleriniz yapılır. adres: tuzla şov yapan et restoranı.(24 saat ulaşabilirsiniz)
  • bir fenerbahceli olarak galatasarayi tuttugum karsilasmada yasanmasini istemedigim olay. rakibimizi bilelim, alanyanin puan kaybetmesi lazim.
  • öncelikle belirteyim galatasaraylı değilim ve katıldığım önerme.
    tuzla'dan 2 yiyen alanya'dan en az 3 yer
  • bence bu maçta hakem konuşulur, bilin bakalım kim, hangi taraf konuşur???
  • galatasaray kötü oynuyor fakat alanyaspor'un da düşüşte olduğunu görmemezlikten gelemeyiz. geçtiğimiz gün emlak konut olayında da görüldüğü gibi galatsaray'ın arkasındaki güç tekrar devreye girdi. bugün maç ikinci yarıya beraberlikle girerse hakemin devreye girip galatasaray'a maçı vereceğini düşünüyorum. kaldı ki iş oraya bile kalmaya bile ilk 20 dakikada da bitebilir.
hesabın var mı? giriş yap