şükela:  tümü | bugün
 • eğer alarm iptali için sorduğu matematik sorusunun zorluğunu en zora getirirseniz sabah sabah nobel ödülü almanızı sağlayacak çalar saat android uygulaması. uyandırma garantisinin yanında sabah sabah odanın içinde fellik fellik hesap makinesi aratma garantisi de var. utanmasa türev integral soracak pezevenk!
 • avg labs tarafından üretilen alarm uygulaması.

  son zamanlarda birçok alarm uygulaması denedim, google'in yapımcı şirketini satın aldığı timely'dan tut, şu uyku döngünüzü hesapladığı iddia edilen ve sizi uykunuzun en hafif anında uyandırdığını söyleyen uygulama olan sleepbot'a kadar.

  sleepbot'un faydalarını görmekle beraber bug'ları da epey çok olduğundan bir de bu uygulamaya şans vereyim dedim ve bingo! tam aradığım gibi bir uygulama. tek eksiği var, o da alarm kurulduğu zaman notification bar'a alarm simgesini yerleştirmiyor, bundan ötürü "alarm kurdum mu lan acaba" düşüncesi eksik olmuyor.

  matematik zorluk seviyesini de orta olarak seçip 5 soru olarak ayarladığınızda kesin uyandırma garantili.
 • en şukela ve benim muadillerinde bulamadığım özelliği, alarm sesi olarak seçtiğiniz bir çalma listesinden her seferinde başka bir şarkı çalmasıdır. böylece sabahları ilk günler güzel güzel uyandırırken sonradan şarkıya alıştığım için küfrederek uyanma problemimi çözmüştür. her sabah sevdiğim başka bir şarkıyla uyanmak harikulade.

  https://play.google.com/…armclock.xtreme.free&hl=tr
 • geçen hafta şehir dışında iş gezisindeydim ve çalışma saatlerim esnek olduğundan tüm alarmları kapatmıştım. bugün (pazar) bildirim geldi; "yarın için hiç kurulmuş alarmın yok, alarm kurmak ister misin" diye. oha!

hesabın var mı? giriş yap