şükela:  tümü | bugün
  • kişi artık ne kadar derin uyuyorsa acaba alarm çalmadı mı diye düşündüren eylemdir.
  • iki gün üst üste alarmı kapatıp uykuya devam edince üçüncü günü bendeniz yüce yeop... da duyamıyor efem dert etmeyiniz...

not: bu entryde noktalama siktir edilmiştir. özür dilerim sayın okur valla uykusuzum lan nereye ne konacak bilemiyorum şu anda :/
  • bir kaç kere başıma geldikten sonra 'bibibip bibibip' şeklinde çalan kurmalı saatlerden almama sebep olan eylemdir. bir de takıntılı insanım, gecenin bi yarısı ya alarm çalmadıysa da işe çoktan geç kalmışsam kabuslarıyla yarı uyur yarı uyanık saate bakmaktan uyuduğum uykuyu da anlamıyorum. sonradan çözüm buldum, her gece yatmadan alarmı deniyorum çaldığından emin oluyorum, sonra mışıl mışıl uyuyorum.
    akıllı telefon deyip geçmeyeceksin.
  • uykusu çok ağır bir insan olmamama rağmen, alarmdan bir saat önce falan ancak dalabildiysem yaşadığım durum. şu an olduğu gibi...*
  • alarmın çalıp çalmadığının kanıtlanamadığı olaydır.
  • bu yıl sık sık yaşadığım olay. zaten geç uykuya dalardım. kalkacağım zaman ise erteleye erteleye ilk alarm sesinden bir 30-40 dk sonra kalkardım. şimdi o da yok. nasıl bir ağır uykum varsa. alarmı hiç duymuyorum. tüm ev duyuyor ben yine duymuyorum.

ciddi ciddi bir sorun olmaya başladı. erken kalkmamın zorunlu olduğu durumlarda anksiyete yaratması da cabası.