şükela:  tümü | bugün
  • ne yazık ki internetten bu görseli bulabildim sadece link herkes bilmez. manisa taraflarında olmanız gerekir bunu içebilmeniz için. depozitoludur.

aslında (bkz: en iyi maden suyu) başlığına yazacaktım ama beypazarı gibi bir garabetin olduğu başlıkta adınının anılması doğru değil. kendi başlığını hakediyor. zaten bu başlığa kimse yazamayacak, çünkü en iyiler, yani efsaneler herkes tarafında bilinmez, bilinmemeli. piyasaya dağıtılan sarıkız maden suyu ile asla karıştırılmamalı kendisi. o maden suyu ile yakın çevreye dağıtılan bu yeşil şişedeki maden suyu çok farklıdır.

bu dünyada içebileceğiniz en iyi maden suyudur. yabancı markaları da test etmiş bir maden suyu manyağı olarak söylüyorum bunu.

doğru bardakta, doğru sıcaklıkta her yudumunun tadını çıkararak içerim. ağzınızda bıraktığı tat demek istemiyorum ama bilmeyene anlatmak için bu terimi kullanmam gerek. bakın tat demiyorum çünkü maden suyunun ağzınızda yaptığı şey tat ölçüsüyle açıklanamaz. koladaki karbondioksitin ağzınıza uygun sıcaklıkta yaptığı baskıyı düşünün belki bu sodanın ağzınızda yaptığı şöleni hayal edebilirsiniz.