• bilgisiz ve iddialı.
    ekşi mürit uçurur, ama aynı mürit, "mürşit" olanın celladıdır da.
  • kendisine hardcore girilmiş yazardır.

(bkz: #61904138)
  • onun entryleri bende dalış sırasında suyun altında sudan başka bir şey görmeme etkisi yaratıyor.
    yanlış anlaşılma olmaması için biraz açmam gerek sanırım.
    hani beklentiyle dalış yaparsın, müren görücem, deniz atı görücem, batık görücem bilmem ne diye. aşağıda hiçbir şey görmediğinde sızlanarak çıkar satıha çoğu dalıcı. ben sızlanmam. asıl amacın suyun altında olmak olduğunu ancak sudan başka şey görmediğinde hatırlıyor insan.
  • sokaktaki kavgayı ellerini arkada kavuşturup, iki metreden izleyen, sonradan gelenlere kimin haklı olduğuna ilişkin "durum özeti" geçen gömlekli abilerden bu!

yaşıtları ihrama girip kabeyi tavaf etmekle meşgulken, ne bileyim, namaz niyazla cenneti garantileme peşinde koşarken bu amcamız ekşi sözlük'te mahlasını duyurmanın tasasında.

alaskardan. ya senin nick'in orjinal değil bi kere!

vay mı ki bir başlığa altı yedi entry doluşsun, hemen bu da bi entry giriyor. aman geç kaldın, koş koş! çok okunan başlıklarda olmak gibi bi tasası var. ne yazdığına bakıyorsun; ya kuru bi bakınız vermiş ya da iki cümle bi şe karalayıp yollamış. laf olsun entry dolsun.

benimle aynı doğrultuda düşünmeyen yazarları okumaya da bayılırım. birbirine tümüyle benzeyen fotokopi entry'ler de kabulüm ama konuşmuş olmak için konuşan insanlara ifrit oluyorum. onları okumak tamamıyla zaman kaybı. nasıl anlatsam? entry'e reserved bakınızı verenler gibi işte.

sözlüğün menapoz teyzelerinden biri de övmüş bunu alabildiğine. yeminle maarri böyle alkışlanmadı bu sözlükte. :-) demek ki olabildiğince saçmalayacaksın. ben ne bileyim abi. ben de uğraşıyorum didiniyorum okunur şeyler sunabilmek için. olanca gücünle saçmala. millet gelir "ayyy çok güzel yazar," "ayy engin bilgilerini paylaşıyor olmasına hastayım" bilmem ne.

adamın 197 bin entry'si var da bir tane şöyle adamakıllı entry'si yok. bey amca, kusura kalma ama sana puanım bir. :-)

düzgün entry'lerle milyonların gönlünü fethetmek istiyorsan şayet beni takip edeceksin amca. sesege deyip geçme tanı, düşün ardında kalan binlerce fanı. :-) sözlüğün gelmiş geçmiş en iyi yazarıysam eğer bugün, sözüm dinlenmeli diye düşünüyorum.
  • çok sık şekilde entrylerine rastladığım bir yazar.

tipik bir meriç görüntüsü uyandırıyor gözümde, öyle değilse bile. sebebi de şu ki, ne zaman bir yazısını görsem istisnasız kendini övmek, cinsellik, kadınları övmek, cinsellik, erkeklere hakaret etmek ve cinsellikten oluşuyor.

geriye kalan alakasız konulardaki yazılarında da muhakkak cinsellik teması var. cinsellikle ilgili bir takıntısı olmalı. bu kardeşime tez zamanda hayırlı bir evlilik diliyorum. muhakkak bir gün bulunduğu durumun vehametinin farkına varacaktır.
  • sezon finalinde femme noir'nın yan çarı çıkacaktır.
  • son entry silici.

(bkz: #66454204)
  • var oluşumuzun tekinsizliğinden yalın ayak kaçarken üzerimize sıçrayıp oramıza buramıza yapışan çiğlikler üzerine atıp tutan birisi.

şaka değil; yazılarını ilk okuduğumda rahatsız edici bulup engellemiştim.
  • ağır bir varoluşsal buhran geçirip ilahiyat fakültesine yazıldığını söyleyen bir entry vardı burada, silinmiş. belki kendi yazmıştır. severdi böyle troll'lükleri.
    hakkında kesin olarak bildiklerimiz:
    bir ayağının engelli olduğu. ampute futbol maçı sırasında girdiği duygusal bir entry'de bahsetmişti bundan.
    seksenlerin sonunda odtü'den mezun olduğu. ana dilinden güncel ingiliz edebiyatını takip edecek kadar konuya hakimdi.
    sözlüğe kaydolduğunda ellili yaşlarda olduğu.
    şimdi altmış olmuştur. hayattaysa tabii.
    her gün ankara metrosunda intihar haberi okuyoruz.
    hafazanallah.
  • işte bu şampiyon. sakin olma şampiyon. bir kere de masaya yumruğunu vur, kimsin diye sor. yap bunu. yani yapayım bunu.
    teşekkürler bunun için: (bkz: #46395886)
hesabın var mı? giriş yap