şükela:  tümü | bugün
  • bireysel ve kurumsal internet çözümleri sunar, 2002 yılında açılmış, ürün yelpazesi oldukça geniş, her bütçeye ve isteğe uygun hizmetleri var. destek sistemleri tadından yenmez gece gündüz sabah akşam çalışıyorlar, networkleri de türkiye'de sunucuları da gayet de hızlı. resmi web sayfası: http://www.alastyr.com/
  • natro ile lanet olası sorunlar yaşamaya başladığım ve hizmet suremin dolmasına 1 ay gibi bir süre kala incelemeye aldığım firma. forumlarda kendisi için pek kötü birşey yazıldığını görmedim lakin sözlük yazarlarının firma hakkında pek fikri yok sanırım

(bkz: güzel hosting) ve (bkz: alastyr) arasında kalmış durumdayım.

200 domain ve 2-3 sitem ile hangisinin yamacına gitsem bilemedim
  • sorularınız olursa hemen dönen, ilgili bir firma. hostgator'ın yavaşlığından bıktıktan sonra tr merkezli bir yer arayışı içinde kendilerine şans verdim ve şimdilik iyi gidiyor. fiyat/performans epey iyi.

galiba uzun süreli bir ilişki olacak. birbirimizden sıkılmasak bari (bkz: ona küçük süprizler yap)
  • yıllardır hosting sektörü içerisinde birisi olarak diyebileceğim tek bir şey var ki destek konusunda bugüne kadar görmüş olduğum en iyi firma.

kendilerinden almış olduğum hizmet borçlu olarak bile aylar önce kapanmasına rağmen tek destek talebi ile istediğim yedekleri gönderdiler.

ödeme konusunda ne zaman gecikme bildiriminde bulunsam hiçbir zaman kırmadılar ve yardımcı oldular.
  • sunucularını kıbrısa taşımış hosting şirketi.

destek taleplerine cevap verme süreleri rekor fakat wordpress sitemde 1-2 aydır response time problemi yaşıyorum. eskiden 2 saniye civarı açılan sayfalar 7 saniyeyi bulmaya başladı. onun için hosting firmasından şüphelenmiyor değilim.

alastyr'ın bir artısı da aylık ödeme sistemidir, yıllık satın almak zorunda değilsiniz. kararsızsanız 1 aylık deneyin derim.
  • limitsizamca.net isimli şaheser site de burada barınmaktaymış, askıya almışlar. askıya alan idaredir.

idare ediverseydin ya, spor yaparken film izlemek için ne güzel download linkleri veriyordu site.
  • hızlı dönüş yapar, ama iş yapamazlar.
  • serkan koç isimli çalışanına teşekkür etmek istediğim firma. sorunlarımı çözme aşamasında detaylı bir şekilde bilgi verip sorununun neden kaynaklandığını ve çözüm için ne yaptıklarını tek tek anlatarak çözüme ulaştırdık.
  • sürekli çalıştığım, arkadaşlarımı da müşterisi yaptığım, kaliteli iş yapan bir firma.
    ha piyasada alastyr'dan çok daha ucuza aynı hizmeti veren firmalar yok mu? var. ama kalite başka bir şey.

sıfır sorun yaşadım şimdiye kadar kendileriyle. hosting sektöründe ucuz etin yahnisini denemiş bir kişi olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. 2 kuruş fazla verin kendinizi her zaman güvende hissedin derim ben.
  • türkiye'de işini iyi yapan nadir hosting firmalarından birisidir. açtığınız destek bildirimi yaklaşık 10 dakika içerisinde saat fark etmeksizin yanıtlanır ve sorununuz çözülür. bütün alan adlarım buradadır. kiralık sunucu işine de girseler taşınsam.