şükela:  tümü | bugün
  • entryleri okudumda, bu yararlı bilgilerle bizi aydınlatan yazarlara selam olsun, kulübe dahil oldunuz :)
  • tam alaturka tuvalete sıçarken denk geldiğim başlık
  • alaturka tuvalette kendimi bildim bileli sıçamayan biri olarak içinde bulunduğum grup. alaturka bildiğin ilkellik belirtisi, millet rahat sıçamasın, bokla uğraşmayalım diye koyuluyor her yere resmen. dengemi kaybedecem diye, ki arkaya doğru hafif gidiyorum da zaten, rahat sıçamıyorum şahsen. normal tuvaletlerde de ayağa sehpa koyularak aynı etki yaratılabilir bilginize.
  • ilk kez askerde yapmak zorunda kaldim.
    comelince dengede dururum zannettim ama nafile, agarlik merkezim arka tarafa dogru oldugundan geriye dogru dusuyordum. bu durumda mutlaka bir yere tutunmam lazimdi ama elimi surecegim yerler bok icindeydi.
    en sonunda yanimda getirdigim su sisesini elime alip agarligimi one dogru dengeleyerek uygun sicma suresince dogru pozisyonu korumayi basardim.
    1 hafta bu eziyetten sonra komutan tuvaletlerinin oldugu yeri kesfettim ve problemi kokunden cozdum.
    askerlik rocks!!
  • ondan güzeli var mıdır lan manyak mısın. göt hiçbir yere değmez, kaldı ki 2 rulo da wc kağıdı al yanına oh senden misi yok. diğer türlüsü evlere şenlik. he evimde çatır çatır alafranga. ama ofiste alaturka o göt başkasının değdiği yere değmeyecek gardaş dedirten entry.
  • bir cok sehirli erkegin askerde karsilastigi durumdur. misal 25inde askere gidene kadar hic kullanmamistim. askerde mecbur 5 ay kullandim. bildigin rezillik ve hijyen bakimindan da kotu. kimse aksini iddia etmesin derim. ha bir de kullanimi cidden berbat bir sey. bazen iyi ki gelismislik ve teknoloji varda bazi kucuk seyler hayatimiza zevk veriyor.
    ha unutmadan basur nedeni oldugunu soylemisti doktor arkadasim ama hic arastirmadim. olabilir.
    kisaca zordur iki ayaginin uzerine sicmak. hele kabizlik yasayip bir de uzun sure kaliyorsan cehennemi yasarsin bence.
  • esasen ideal sıçma pozisyonu alaturka tuvalette mümkün. alafranga tuvaletlerin ileride bağırsak problemleri yaratma riski olduğu öne sürülüyor. dübürü seven çömelsin.
    (bkz: hemoroid) aka basur
    (bkz: kolon kanseri)