• tuncelili solcu alevi abla tipli oyuncu.
    güzel halay çeker bence.
  • turkiye dizilerindeki, kaşları boyalı, burnu aynı tornadan çıkma, gözlerinin yeşili mavisi after effectli hepsi bir birine benzeyen adeta copy paste usulu yaratılmış yetenek yoksunu oyuncuların en az 5 katı yeteneğe ve güzelliğe sahip son derece şahsiyetli bir sanatçıdır. ayrıca barcelona'da 8 mart* kutlamalarındaki konuşmasını izlemiştim harikaydı. halkına bir faydası dokunan bir insan en azından. güzelliğini görebilmek icin burnuna photoshop yapılmasına ihtiyaç duyanlar harbiden zeka yoksunu, o burnu değiştirmeyeceksin çocuğum, sen o burna güzel bakmayı öğreneceksin, sonra zaten bir bakmışsın dünyayı daha güzel görmeye başlamış, daha iyi ve tek kriteri başkaları tarafından beğenilmemek olan komplekssiz bir insan olmuşsun.
  • (bkz: yildiz tilbe)

hayret kimse yazmamis
  • oynadığı karakterle mi ilgili bilmiyorum ama bu kadında tam abla enerjisi var. abla enerjisi kavramını şu an götümden uydurdum ama siz ne dediğimi anladınız. oturup dertleşebileceğin birisiymiş gibi geliyor hep bana. dekoltesinin gözüktüğü sahnelerde saygımdan bakmıyorum, o derece.
  • bir tuhaf kadin, bi bakiyorsun cirkin, bi bakiyosun güzel lan diyorsun. henüz cözemedim ben bu kadini.
  • vurgulu ve net konuşma üslubuyla kendisine hasta eden kadındır. severek izliyoruz. para basmaya başladıkları sahnede isimleri okurken beethoven'la ve para basma makinesiyle birleşen sesi mükemmeldir. sanki bir yarış vardır, sevgili alba'nın ve para basma makinesinin sesi ile beethoven'ın bestesi yarışırlar güzel olmak için.
  • asıl adı alba gonzalez villa'dır.
    vis a vis'teki çingene rolünde ve la casa del papel'deki nairobi rolünde adını belleğimize nakşetmiş oyuncudur.
  • bu kadın çirkin mi güzel mi çözemedim. çirkinse bile nedense bana çekici geliyor.
hesabın var mı? giriş yap