şükela:  tümü | bugün soru sor
 • zarar eden erzurum ve erzincan şeker fabrikalarını damadın alması durumudur. sayın cumhurbaşkanımız keşke damadını uyarsaydı da dünürleri zarar eden fabrikaları satın almasaydı. gerçi albayrak holding zarar eden seka kağıt fabrikalarını da alıp sadece içindeki makineleri satarak kar etmişti.

  https://tr.sputniknews.com/…brikasi-ihale-albayrak/

  edit: albayrak holding'in berat albayrak ile bir alakası olmadığını öğrendim. yine de erdoğan'la belediye başkanlığından beri kol kola olan bir holdingin zarar eden fabrikayı alması masum değil.
 • albayrak holding'in damat ile alakası yoktur. sadece isim benzerliği.

  bu bilgi de fabrikanın albayrak holding'e satılmasında neler döndüğünü araştırmamızı engellemiyor.
 • evet eksi dostlari. cehaletin size nelere mal olacagini goruyorsunuz. birazdan baslik sahibi ya entry'sini silecek ya da yuzsuzce editleyip gene kendini hakli cikarmaya calisacak.
 • 2003 yılında yine albayrak holding'e sadece arsa parasına satılan ereğli sümerbank bez fabrikası gibi olacak buraların akıbeti. ucuza kapattıkları bu fabrikaları harbiden kapatacaklar!
  bilenler bilir ereğli sümerbank fabrikasını alan albayrak holding sadece fabrika içinde bulanan demir yığınlarını satarak sattığı parayı çıkarmıştır. ardından demir gibi işleyen fabrikayı hurdaya çevirmiş fabrika iş yapamaz hale gelmiş binlerce kişi işten çıkarılmış, ardından da arsasının bir kısmı ittifak holding'e sarılıp şehrin ilk avm'si yapılmıştır.