şükela:  tümü | bugün soru sor
  • atatürk'e milli devrimi yok diyerek dil uzatan arap sevici aktroll.

engelle geç.
  • (bkz: taze gelin)
    (bkz: engelle geç)
  • yazdıklarına baktığımızda verdiği izlenim aktroll olmaktan öte, mustafa kemal atatürk hakkında bi bilgisi olmayan, tarih yoksunu, işini mevcut hükümet sayesinde yürüttüğünü düşündüğüm, arap ırkını üstün gören, toplum sağlığı açısından tehlike oluşturabilecek fikirleri benimseyen, insanları etiketlemekten hiç çekinmeyen bir yazar. bence fikirlerine saygı duymak için insanın ilahi bi gücü olması lazım çünkü ilk kez bir nick in altına entry giriyorum dayanamadım yani özellikle atatürk ile ilgili yazdıklarına...
  • nickindende anlayaşılacağı üzere trabzonlu aktroll.
  • bir temel fikrasi aktrollumuz eksikti.

hafta sonlari batum'a da gidiyor musun kumara temel?

gerci reis sayesinde 100 liran 140 lariden 60 lariye dustu ama, troll maaslari iyidir belki.
  • sağa sola mhp'liymiş gibi entry giren paralı akçomar. yazık mhp'de sözlüğe yazacak kadar bile fino kalmadıysa demek...
  • (bkz: basit)
  • (bkz: dunning-kruger etkisi)

edit: "ne mutlu türküm diyene" diyemeyen lidere gönül verir, türkiye cumhuriyeti'nin kuruluş ilkelerine karşı durur, yönetimi yabancı kültürlerle dolmuş ve tarih olmuş osmanlı devletini özler ama kendisi türk geri kalan zihniyet türk düşmanıdır. bakın bir insan kendisinde ne eksikse onu nitelendirip durur. ne türkler gördüm türk milletini yüceltmek için her şeyi yapan, ne "türkler" gördüm başka milletlere sevdasını türklük diye yutturan.

bu tipin zihniyetinin türklük göstergesi şöyle*
  • sürekli reis, dünya lideri, müslüman, yahudi, hristiyan, ermeni, kemalist, putperest, israil, amerika, yezid, ateist, kâfir, ateist, deist kelimelerini kullanarak entry giren aktroll.
    10 tane komut öğretilmiş köpek misali, bu yazarda beynine bunları kaydetmiş sürekli bunlardan bahsediyor.

(bkz: engelle)
  • maaşını dolar olarak alan ak troll.