şükela:  tümü | bugün
  • amerikada genelde olumcul hastaliga yakalanmis insanlarin hayatlarini dondurma talebini yerine getiren kurum. kendilerini dondurtan insanlari geri getirebilecek bir teknoloji henuz yok ama gelecekte olucagina inaniliyor bu durumda hadiseye bir nevi one way ticket alma olarak bakabiliriz.
  • çalışanlarının donmuş kafalardan birini çıkarıp* ingiliz anahtarları ve beyzbol sopalarıyla vurdukları ortaya çıkmış:
    http://www.manolith.com/…lliams-frozen-head-abused/
  • günün birinde verdikleri sözleri tutarlarsa, işte o gün.. muhteşem olur yahu.
  • şahsen başvurmayı düşünmem. etik nedenlerden ya da gerçekliğine inanmadığımdan değil. gayet de inanıyorum. sadece uyandırılırsam karşılaşacağım dünyadan hoşlanacağımı sanmadığımdan. düşünsene aradan 300 yıl geçmiş, aile, dost, akraba hiçbir şey kalmamış, belki konuştuğum dil yaşadığım ülke yok olmuş ne yapacağım ki ben orada? iz bilmem yol bilmem. şimdi iphone 5'e burun kıvırıyoruz. neden? iphone 4'ü biliyoruz da ondan. e sen 300 yıl önceden birini getir eline iphone 5 ver. maymun gibi kalır öyle. ilerideki teknoloji de arayı kaçırınca delirtir herhalde beni. yanlış anlaşılmasın, inanılmaz merak ediyorum geleceğin teknolojisini bir de milletin alay konusu olmak var. elime neyi alsam dede bırak ya kırdın al al derler. yaşamak güzel bir şey de çıkınca şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler diye dertlenmek güzel bir şey değil.
  • 1960 lardan beri daha sadece 1.000 kişi başvurmuş
  • pek şakası yoktur. yani ilk başta kulağa çok saçma veya para tuzağı gibi gelebilir fakat bazı durumlarda insanların son çaresi durumundadur.
    şu haberdeki küçük kız gibi.