şükela:  tümü | bugün
  • aynı anda bir kaç kızı idare eden dostlara nacizane tavsiyelerimdir.

*çalışıyorsanız işinizi, öğrenciyseniz derslerinizi bahane ederek hatunlara sizden aşırı ilgi beklememelerini söyleyin.sizi öyle kabul ettiklerinde çok bunaltmazlar sizde o arada diğer hatuna ayar çekersiniz.

*diğer hatunla bulusacağınıza yakın bir zamanda aldatığınız kızı arayın.yani şöyle: mesela aksam 8 de ayşe ile buluşacaksınız.19.45 te boynuzlanan banuyu arayın ki aksam sizi bir daha aramasın.rahat edersiniz.

*önemli bir sorun isimleri-kişilikleri karıştırmaktır.hangi kızla buluşacaksanız buluşmadan evvel kafanızda bir kaç saniye kızla ilgili temel bilgileri (adı, ne iş yapıyordu, neyi seviyordu-sevmiyordu) hatırlamaya çalışın.aksi taktirde " geçen hafta konuşmuştuk ya bunları sen beni hiç dinlemiyorsun!" yada "demiştim ya sana kokoreçten nefret ediyorum diye !" türünden tepkiler alabilirsiniz.akabinde kız 2. sınıf adam muamelesi gördüğünü hisseder ve uzaklaşır sizden.

*sanal alemle çok işiniz olmasın.mümkünse facebook yada twitter kullanmayın derim.takıldığınız hatun, sizi ilişkisi var olarak göstermek ister. bu da ciddi sorun teşkil edeceği için "o taraklarda bezim yok" diyin.eklediğiniz kızlar,size yapılan yorumlar,etiketlendiğiniz fotolar vs.. bela oluyor sonra.face de arandığınızda adınız soyadınız çıkmayacak şekilde ayarlama yapın.ya da profil fotosu olarak yüzünüzü ifşa etmeyecek resimler koyun.olmadı 2 hesap açın.

*telefonunuzu sakın kapatmayın.direk anlarlar bir anormallik olduğunu.aldatığınız kızla beraberken bir kaç kez sessize alabilirsiniz ama bununda boku çıkabilir.kızın yanında sizi ararsa sakın telefonu meşgule atmayın.birlikte olduğunuz kızın dikkatini çeker ve yanıt veremediğiniz bir telefon olduğunda bir anda iki hatunu da kaybedebilirsiniz. normal konuşun.hiç renk vermeyin.sorguya çekilirseniz üniversiteden-işten çok samimi arkadaşım diyin.biraz kızarlar sonra alışırlar.hatta bahsedin ondan uzun uzun. hatun bir daha aradığında alışıp fazla bunaltmayacaktır.bu yolla alternatifinin her zaman olduğunu o kadarda vazgeçilmez yada özel olmadığını hissettirirsiniz. size daha çok yapıştığını göreceksiniz.dezavantajı avantaja çevirin.

*geceyi kızla geçirecekseniz eve yada otele gitmeden önce tuvalete gidin.evde olduğunuzu uyuyacağınızı söyleyip kapatın telefonu. rahat bir gece geçirirsiniz.

*akşamları telefonda saatlerce konuşmayın.işinizi -okulunuzu bahane edin.dinlenmek istediğinizi söyleyin.siz konuşurken arada arayan diğer kız telefonunuzun sürekli meşgul olduğunu gördüğü an boynuzlandığını anlar.aynı şekilde mesajlaşıyorsanız gelen mesaja aynı salisede yanıt vermeyin.yanıt süresini uzatın ki aynı anda 2 kızla mesajlaşırken yanlış mesajı yanlış kişiye göndermeyesiniz.bu da geldi başıma.anlatırım bir ara uzun uzun.mesaja hızlı yanıt vermeye kızı alıştırdıktan sonra yanıt süreniz gecikirse gene huylanır kızlar.trip atarlar.ilgilenmediğinizi düşünürler.tedbirli olun önceden.

*dememe zaten gerek yokta liseli ergenler gibi telefonunuzun kızların elinde olmasına müsade etmeyin.var böyle andavallar.kıskançlık krizine girmiş gibi sizde tenezül etmeyin.kendi ayağınıza ateş edersiniz.

*aldatıyorsanız sevmiyorsunuzdur.kızları her an kaybetmeye hazır olun.sert tartışmalara hazır olun.göz yaşlarına hazır olun.iradenizi aklınızı soğukkanlılığınızı yitirmeyin.

*aldatma olayı vuku bulduktan sonra ışık hızıyla yayılır.sadece kızı değil onunla beraber gelen tüm çevreyi de kaybedersiniz.kimsenin size güveni kalmaz.tiksinerek bakarlar.ortaçağda ki cüzzamlı hastalar gibi toplum dışı bir yaratık olur çıkarsınız.götünüz yiyorsa aldatın.ruhunuz daralacak, dayanılmaz yanlızlıklar,iç hesaplaşmalar olacak ona göre.en yakın arkadaşlarınız ne bok yedin sen diye kafanızı ütüleyecek -sırt çevirecek.kimseden medet ummayın.açıklama yapmayın.tek başınıza göğüsleyin herşeyi. tüm bunların hakkından gelip eyvallah etmemek apayrıdır çünkü.o moda geçebilmişseniz özgüven stratosfere erişmiştir ki artık feriştahı gelse tutamaz sizi. (bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)

*su testisi su yolunda kırılır.kıyamete kadar aldatamazsınız.illaki bir yerde postu deldireceksiniz.bundan sonrası size kalmış.ben deldirdikten sonra tepkisiz kalırım.herşey ortada zaten neyini savunacağım ki? yüzü acıyla dolmuş,çaresizce ağlayan kızlara bakarken aynı şey başınıza gelirse isyankar modda dolanmayın.ne ekerseniz onu biçiyorsunuz. (bkz: aldatılmak/@orlofff)

aldatıktan sonra ki psikolojik çöküntüden ötürü mesuliyet kabul etmem.
    (bkz: aldatmak/@orlofff)

aklıma gelenler bunlar şimdilik.editlerim gün be gün.gerçi iyimi yapıyoruz kötümü yapıyoruz o da belli değil amına koyayım. en iyisi okumasın kızlar bu başlığı.sikerim.
  • hayvanlığın lüzumu yok, yapmayın.
  • siz yapmazsanız o yapacak, o yüzden aynen devam edin daşaklarına kurban olduklarım.
  • yakalanma olasılığınızın en büyük olduğu ortamlardan başlıcası internettir. özellikle facebookta twitterda orda burda çok dikkatli olun, mümkün mertebe kızlarla bu kanallardan iletişim kurmayın. çünkü sizin facebookta dikkatinizi bile çekmeyen veya düşünmeden yaptığınız yorumlar, arkadaş eklemeler, beğenmeler vs kızlar için hayati ipuçları haline gelebilir. kızların da sizinle bu kanallarla iletişim kurmasına izin vermemeye çalışın, hatta ve hatta 2 kızdan fazlasını idare ediyorsanız mümkünse sosyal ağlarda hesabınız bile olmasın. ben o tarz iletişimi sevmiyorum falan diyin işin içinden çıkın. yine de unutmayın aldatan aldanır. hadi bağalım.
  • aldatın aldatmasına da.. sevdiğiniz, evlenmek istediğiniz kişiyi aldatmayın.... sonra salağa mala salya sümüğe bağlayıp hatun affetmediğinde içip içip sonra sarhoş ve ağlayan halinizle "aslı ehuu ben çok pişmanım seni çok seviyorum yaa" diyerek af diliyosunuz erkeklerin şerefini itibarını iki paralık ediyosunuz... kendinizi düşünmüyosanız beni ve benim gibi gururlu cool erkekleri düşünün!
  • şöyle bir durum da var: bir kız arkadaş anlattı. bunun sevgilisinin cep telefonu 1 aydır kayıpmış. takdir ettim adamı, kızı iyi kandırmış.
  • yakalanacaksınız, vaktiniz varken eğlenin.
  • sevdiğini sandığın ve beraber olduğun kişiyi aslında sevmediğini kendine itiraf edemeyerek, kendini kandırıp, oyalayıp, kendine yalan söylemektir aldatmak. başkalarını boşver tamam, bencil ol, ama hakkıyla.. aldattığın kişinin bunu öğrendiği zaman hissedeceği acının milyonda biri için bile, hissetmesin diye,, seviyor olsan, canını verirsin, yalan söyleme.. bir ihtimal öğrenmeyeceğini de düşünsene, çok seviyorsun, ve aldattığın gibi aldatılmışsın. hissedeceklerini bir ön gör, bir içini dinle?.. yarısı bile katlanılabilir mi bu yangının?.. o halde, seviyorsan, ihtimalleri iyi düşün ve aldatma. sevmiyorsan, bencil olmayı adam gibi becer ve kendin için, kendini kandırmamak için yap bunu, bırak o 'aldatmayacak kadar sevmediğin' insanı... çünkü sevmiyorsun. insançlıysan, zaten diyecek laf yok sana...
  • hazzın dibine vurun. rüzgarı arkanıza alıp esin.
    öyle erdemle bilge düşünce ve davranışlarla geçmemesi lazım gençliğin, böyle şeyleri ileride dert edersiniz.
    gazı da verdim hadi bakalım, abinizi de görürsünüz artık.
  • sakın öyle benim başıma gelse ben üzülürdüm diyip teklemeyin. gözünüz kararsın, amına koyun afedersiniz. kız arkadaşınız meryem ana değil. meryem anayı oynayan orospuları sikinize takmayın, sıkın topuğuna. kurunun yanında yaş da yanıyor, üzülmeyin, dökün benzini üstüne verin ateşe. iyi bir ilişki yaşamanın temel kuralı bağlanmamaktır, bağlanmamak için alternatiflerinizin olması lazım. bu yüzden önünüze gelenle sevişin. hatta seviştiğiniz kızları hırpalayın, bilmem anlatabildim mi! sonuç odaklı olun, skora oynayın. vicdan azabı çektiğiniz gün en sevdiğiniz kız arkadaşınızın sizi aldattığını düşünün. siz düşünmeseniz de o aldatıyor, müsterih olun. problemi kişisel almayın, dünyanın kanunu, insanoğlu sevişince mutlu oluyor. siz nasıl az kullanılmış, sahibinden ürüne yönleniyorsanız kızlar da kendince kendilerine sahip çıkacak erkeklere yönleniyorlar. kişisel birşey değil bu, herkesin tercihi, anlık hisleri farklı olabilir, sıkmayın canınızı, üzülmeyin, takmayın. eğer içinize dert olduysa gidin bir kez daha sevişin, inanın bana geçecek.