şükela:  tümü | bugün
  • elde kamera, kapının ağzında film çekiyormuş edasıyla davranan aldatılan bir kocanın aniden içeri girmesiyle kadının ve erkeğin yattığını görmesi... buraya kadar tamam. kadın şerefsiz çıktı rıza baba der geçersin de işin diğer bir tarafı ise aldatılan adamın, diğer adama ''sen iyi bir adamsın'' demesi nedir anlayamadım.

hadi onu geçtim, ''rahatsız ettiğim için özür dilerim'' deyip çıkıp gitmesi de bir diğer olay.
    tabi ki türkiye'de yaşanmamış manyak mısın.

ilgili haber ve video

saatler sonra gelen zorunlu edit:
    özelden adamın yaptığına şaşırmam, eleştirilmeye yönelik algılanmış. düzelteyim o zaman. adama elbette şaşırdım. herkes de şaşırmıştır. yani ben bu tarz bir video daha önce izlemedim. hep duyardık falan. hem aldatılıp hem de rahatsız ettim özür dilerim deyip gitmek ne bileyim şaşırtıcı olsa gerek. ha şu açıdan da bakabiliriz. tabi ki adamın orada bunları öldürmesi hiçbir şeyi değiştirmeyecekti. olan o adama olacaktı. buraya kadar tamam doğru olanı yapmış. lakin bu kadar rahat olması şaşırttı beni.
  • guldum ya bu ne ahahahaha.

(bkz: sen iyi bir adamsın ceysın)

ne kadar normallestirmisler olayi tepkiler bizim kulturumuze oldukca ters. bizim ulkede olsa ceysın ve kadin vurulmus adam omur boyu hapis yatiyor olurdu.
    garipsememek elde degil.
  • belli ki boynuzlanmayı hak etmiş olan adamın yaptığı kamera kaydıdır.
    ahahah "jason sen iyi bir adamsın" ne demek lan.
    jason karına atlıyor amk. bir de özür dilemiş adamdan.
    beter ol, kızının velayetini de jason'a ver.
  • adamın aldatıldığını bildiği ortada ve tepki buna göre cool.hayran kaldım adama ,öyle bir kadın için neden cinayet işlensin ki? kanepedeki iki şahıs muhtamelen hayatlarının en büyük utancını yaşadı ve geceleri yastıklarına başlarını koydukları zaman içten içe ezikliklerini hissedecekler.

edit:eşini aldatan erkekte aynıdır,umumiyetle aldatma çok yanlış birşey.
  • medeniyet, erkeğin haysiyeti, şerefi. aile kurumuna verilen önem gibi bir çok detayı barındıran video. burda adam ne gereksiz bir şekilde sizi öldürürüm triplerine giriyor ne de karım o benim boynuzumla yaşarım kavatlığına soyunuyor. izlerken resmen gurur duydum. artık buna devam etmek istemiyorum, benim için önemli olan kızım, lütfen benim le boşan, artık ben yokum gibi güzel cümlelerle, anahtarı bırakıp gittiği sahne de alkışlayacaktım. belli ki kazanan adam oldu ve hayatında bir kaltak ve şerefsizi def etti, mahkeme kızı da adama verir eğer yaşı küçükse. önlerinde güzel bir hayat olur belki. ne erkek onursuzlaştı ne de ne de insanlar canlarından ve özgürlüklerinden oldu.
  • allahtan sadece yargıçın gördüğü video olmuştur.
  • videoadki herkes gevşek ama kadındaki gevşekliğin ayrı bir sinir bozduğu videodur. sen bir adamı arkadaşıyla aldat sonra da pişkin pişkin kamerayı kapat diye adama gayet cool emir ver. sıçayım senin ar şişene be kadın.
  • her şeyi anladım da kaydın yer aldığı linkteki, "bu görüntüler günün virali oldu" ifadesini henüz çözemedim. sonuna kadar neyin virali olduğunu anlamaya çalışmaktan videoyu rahat izleyemedim. haberi yazan arkadaşları viral nedir nerede kullanılır gibi bilgiler için şuraya davet ediyorum: (bkz: viral)
  • valla böyle adamı kadın da boşuna aldatmamış oda servisi mübarek bir de çikolatayla viski getirseymiş bari. boşanalım lütfen ne, kadın seni aldatmış anahtarı bırakıyorsun, özür diliyorsun. bence adam daha önce patronuyla birlikteymiş adam kadına da girince yeter demiş. jason sen iyi bir adamsın diyor hala. vayyy orospu kocasının elinden sevgilisini çalmış !!!