• oz kontrolle falan alakasi yok. belli ki adam uzun zamandir bosanmak istiyordu ve kadin bosanmiyordu ya da adam cocuk kucukse asikar olarak kizinin velayetini kaybedecekti ve bunu goze alamiyordu. sonra bir arkadasiyla anlasti "panpa sen benim hatunu bastan cikart bir iki sevisin sonra ben de sizi basayim rahat rahat boşanayım velayeti alayım. korkma şikayetçi olmam" demistir. belki üstüne rüşvet bile vermiştir. görüntülerdeki adam da "okay bro ben atlarım karıya. atlayınca sana ödemeli atarım sen gelir basarsın" demiştir. sonuç ortada. adamın zekası kadının salak duygusallığını güzel bir şekilde alt etti.
  • (bkz: jason lanet olsun dostum o şeyin ruhsatı vardır umarım)
  • karısından boşanmak isteyen adam jason'ı tutmuş amk bu kadar basit. adam kadını trollemiş. videoyu da kimse görmeyecek diye ayak yapıp tüm dünyaya yaymış.

arkadaşı jason'ı da sen iyi bir adamsın diyerek gömmemiş, sahip çıkmış.kadını rezil etmiş. jason da karınlayım diyerek delili kuvvetlendirici şeyler söyledi.

bu işten karlı çıkan adam, planı işledi.
  • olm adam hatundan nasıl bir bıktıysa, "ceysın üstünü ört dostum, üşüteceksin" demediği kaldı amk.
  • basılan iki kişi de adeta donmuş gibi hareketsiz kalıyor çünkü oturdukları koltuk deri. en ufak harekette zortlar o koltuk allahmuhafaza.
  • (bkz: what's up boss)

(bkz: what's up bro)

bu kısımların üstüne bir şey yazmaya gerek yok. jason resmen aldatılan adam içeri girdiğinde "müdür nasılsın?" demiş. şener şen'in "yaz kızım, 100 kilo çimento, 10 kamyon kum..." muhabbetini hatırlattı.
  • her şeyi anladım da kaydın yer aldığı linkteki, "bu görüntüler günün virali oldu" ifadesini henüz çözemedim. sonuna kadar neyin virali olduğunu anlamaya çalışmaktan videoyu rahat izleyemedim. haberi yazan arkadaşları viral nedir nerede kullanılır gibi bilgiler için şuraya davet ediyorum: (bkz: viral)
  • aldatılan adam harbiden kral adammış.

adam sırf mahkemede hakime delil sunmak için kameraya çekmiş çifti.
    bu görüntüler gizli kamera çekimi falan da değil baya sohbet muhabbet de var. aldatan kadın muhtemelen hayatı boyunca bu adama tazminat ödemek zorunda kalacak. çocuğun velayeti de direk adamda kaldı.

(bkz: winner)

ben olsam ikisini de vururum diyen dallamalar var. galiba onlar koğuş ağalarına oral seks yapmak için iç geçiren ve bir çocuğun annesini mezara babasını hapise gönderererek hayatı boyunca nefret edileceğini bilmeyen tipler. ne gerek var? hayat devam ediyor, tazminatını al, çocuğunun velayetini al misler gibi ailenle yaşa, bok işin mi var katillerle hırsızlarla senelerce mapusanelerde çürümeye çok mu meraklısınız?
  • niye eleştirildiğini anlamadığım adamın çektiği video kaydıdır.

seni başkasıyla aldatan bir kadın için bağırıp çağırmaya ne gerek var? oldukça serinkanlı bir şekilde kameraya kaydedip delilini elde etmiş ve çıkıp gitmiştir.
    "rahatsız ettiğim için özür dilerim" lafını da gerçek anlayıp eleştirenler olmuş. adam kinayenin dibini yapmış, lafı sokup gitmiştir.

alkışlanası bir harekettir.
hesabın var mı? giriş yap