şükela:  tümü | bugün
 • en aşağılık insandır.
  ve aşağıda kendi gibi insanlar vardır. birbirleri ile çok iyi anlaşırlar.

  unutulmamalıdır ki;
  aldatan, aldatılır. aldattığın adam/kadın, bir gün başka bir adam/kadın için seni aldatır. kural budur. aşağının işleyişi böyledir.
 • aslında karşı tarafı değil, kendini aldatan insandır.
 • neden yapıyorsun sorusuna çünkü yapabiliyorum demektedir.
 • yeterince sevememiştir. insan sevdiği bir şeyi niye bıraksın?

  ruhu açtır belki de, o doymayınca bedeni denemiştir...

  yada sadece şerefsizdir boşverin
 • ya bedenini ya ruhunu doyurmak istiyordur.

  her ne kadar şu an kızsam da zamanında ben de bunlardan biriydim.

  ya nemfomanyak bir erkeğim ya da ilgi manyağı bir budala.
 • yalan söylemek , umut vermek , biriyle ilişkisi varken başka biriyle de iletişim halinde olmak bunların hepsi aldatmak tanımına girer.

  ancak aldatma dendiğinde , insanların aklına sadece ikili ilişkilerde olan sadakatsızlık gelir ve nedense kimse yukarıda yazdıklarımı pek sorgulamaz veya sorgulamak istemez.nedeni ise genel olarak herkes yalan söyleyebilir , herkes umut verebilir, birşeyler vadedebilir.işimize gelene göre davranıyor ve kavramları ona göre yargılıyoruz.aldanan ise bu yazdıklarımın aldatma olduğunu bilir ama daha kolay affeder çünkü kendisi de yaptığı için bunların tepki seviyesinin dozajı daha yumuşak kalır.ancak gönül ilişkilerinde aldatma olaylarında ise insan kolay kolay affetmez ,affettim dese bile unutmaz ,unutamaz.

  aldatan insan her an kendini aldatır aslında.amacı ise "gizlemektir".başka birinden gizlediğin birşey senin benliğinin derinliklerine işler aslında ve orada kalır , sanma ki gider.

  en basit şey insanın kendisini aldatmasıdır; çünkü insan istediği şeyin genellikle gerçek olduğuna inanır. demosthenes
 • kadın, erkek farketmez. tam orospuluktur. kişiliksizlik, karaktersizliktir. ruhtaki orospuluk resmen. ha aldatanda kolay kolay gelip söylemez.
  gün gelince "istemeden oldu"yu oynamaktır.
  hatta arttırıyor bu kişiyi böyle yetiştiren ailesinin beceriksizliğidir diyorum.

  bahsi geçen kadının yada erkeğin ailesine bu olmamış diyebilir misin? yaptığınız, yetiştirdiğiniz insan olmamış diyebilir misin?

  aldatan insan hep aldatılan kişiye suç atar ama işin doğasında var bu. haksız haklıyı baltalamayı dener. kalk gel bana seni aldatıcam de... o zaman benim suçum yüzüne sıçmamış olmak olur muhtemelen.

  aldatın aldatın. yarım saat bir saatlik keyfiniz için ruhunuzun içine edin. hayatınızın içine edin. kendini kandıran insanımsı eylemi.