şükela:  tümü | bugün soru sor
  • aldatan insanı/kişiyi öldürmek suç sayılmamalı desen hadi yine seni ciddiye alıp tartışabileceğim ama bu kafaya sahip birini kendi haline bırakmak en doğrusu diye düşünüyorum.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

edit: başlığı açan arkadaş entrysini editleye editleye entry folloş oldu. entrynin ilk halinin ekran görüntüsünü aldığımı düşünüyordum ama başka bir başlıkta yazılan bir entrynin ekran görüntüsünü almıştım bu diye aklımda kalmış. başlığı ilk açtığında yazdığı entryde bir güzel aldatan kadınını öldürmekle ilgili güzellemeler yazdı bu arkadaş. "yaşamayı haketmiyor öldürmeyipte ne yapsın adam" tarzında cümleler vardı. gelen tepkilerin bu kadar fazla olacağını tahmin edememiş olmalı ki entrysini editleyip, yazdığı yorumları tamamen silip ben değil kuzenim yazmış modunda kıvırmaya çalışıyor. ekran görüntüsü almış olsaydım ne diyecekti bilemiyorum. ayrıca ben entrymi yazdıktan hemen sonra da bana özel mesaj yoluyla engellemezsen adam değilsin gibi bişeyler yazdı şimdi ise kıvırmaya çalışıyor özel mesajın ekran görüntüsü mevcuttur.

edit2: şimdi de entrysini silmiş :)
  • önermenin saçmalığını geçtim de, bir soru sormak istiyorum. sadece kadınlar mı aldatıyor? neyse, bence senin zihniyetindeki insanların öldürülmesi gerekiyor.
  • zaten günümüz türkiye'sinde suç sayılmıyor ki. yasanın var olması, onun uygulanıyor olduğunu göstermiyor.
  • aynı şeyi aldatan kadın değil de aldatan kişinin şeklinde yazsan belki entry’ni okurdum.
  • ya ne terbiyesiz insanlarsınız siz ya. ya da şöyle mi diyeyim “ne terbiyesiz erkeklersiniz”
    salak kafanın salak isteği.
    kadın diyo hala kadın. offffff yeter be yeter. gerçekten nerden türüyosunuz. allah kahretsin!
  • cinsiyetçi iğrenç bir düşüncenin beyanı.

niye kadin? zaten turkiyede yeteri kadar kadin öldürmediler mi şu gune kadar? suçsuz yere hemde.
    aldatan erkekleri ne yapacaksiniz peki? sirtini sivazlar "aslanim bee" deyip, sikiş hikâyelerini ağzı açık dinler, sonra da eve gidip bunu hayal ederek banyoda eşinizden gizli gizli otuzbir çekersiniz. çünkü bundan başka bir boka yaradığınız yok şu dünyada.
  • bu başlığı açan her şeyden önce insanlık suçu işliyor.
    bu saçmalamaya uzun uzun cevap vermeye gerek yok.
  • peki ya erkeği? aldatan erkeği öldürmek suç sayılacak mı?

(bkz: hassiktir diyorum hassiktir)
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

tsca sundu
  • katıldığım ancak eksik bulduğum görüş. aldatılanın aldatana yaptığı yapaacağı her şey en doğal hakkıdır ve burada aldatanın da aldatılanın da cinsiyetinin bir önemi yoktur.