697 entry daha
  • “aldatan insanın kokusu değişir”

bu sözden kastım parfüm değil, kendi öz kokusu.

ayrıca, bu şüpheye düştüysen, kesin aldatılıyorsun. geçmiş olsun…
  • (bkz: bel soğukluğu)

ben buna bile itiraz edenini gördüm. laboratuvar raporlarını gönderdim ona bile itiraz etti. hatta bir süre sonra ben suçlu çıktım.*
  • kumpasla ölçün düzenli olarak.
  • sizinle olan ilişkisini bitirecek dereceye gelmişse yakalarsınız
    ancak o zaman belli eder
    siz yakaladığınızı sanırsınız

allahümme ecrine min şerrin nisa
    allahümme ecrine min belain nisa
    allahümme ecrine min fitnetin nisa
  • böyle bir şüphen varsa beraber ya da evli olduğun kadın ile alakalı zaten ilişki bitmiş demektir.. kadın aldatmıyor lakin sen hasta olabilirsin, bu daha da tehlikeli bir boyut..
  • mesajlarını siliyorsa ve buna huy diyorsa aldatmak da huy olmuştur.
  • (bkz: konuş yoksa sikerim) ya da bu tam turnusol etkisi yaratmaz (bkz: sus yoksa inanırım) lan bu hiç olmaz awq yakalanmıyor.
  • beyler bunu anlayamazsınız. siz hafif ima etseniz sizinle bir de konuşmaz. özür diler bir de onun için hediye alırsınız.

şüphe varsa telefona casus yazılım. bir sıkıntı yoksa da silin. ha telefonu elinize aldırmıyorsa zaten geçmiş olsun. tek çareniz casus yazılım maalesef. ha 2. bir telefon varsa sittinsene anlayamazsınız.
  • kadını yakalamak çok zordur. erkek biraz alık olduğu için yakalanıyor. kadını yakalamak için denk gelmen lazım. kontrol etmek falan işe yaramaz.
  • salak gibi davranın. bazı yorumlar görüyorum. kadınlar şeytana şapka çıkartır cinsinden. öyle bir şey yok arkadaşlar. kadınlar erkeğin bir alt versiyonudur. kadınlar erkeklerden sonra yaratılmıştır. biz insanlar bir araba yaparız. sonra o arabaya bakarak daha iyisini yapabiliriz. daha geliştirebiliriz o arabayı. ama allah öyle değil. bizim gibi değil. o yüzden bir kadının bir erkeği geçebileceği tek konu. çocuk yapmaktır. onun dışında hiçbir konuda erkeklerin eline su dökemezler. şerefsizlikte buna dahil. tamam saf erkekler var. aldatılan ve bunun farkında olmayan.

çünkü bir şey görmemiş, tecrübesi yok. ama tecrübelisini aldatamazsınız. hele bir de şerefsizse varya geçmiş olsun. kadını hem aldatır. hemde dolandırır. bir tane kız vardı. erkek arkadaşını onun en yakın arkadaşıyla aldatıyor. bunun için kendi kendini yiyor. vicdan azabı da duyuyor. ama bir yandanda ben hiç yakalanmıyorum, akıllıyım havalarında. meğer oğlanlar kendi aralarında anlaşıp bunu dönüşümlü olarak kullanıyorlar.
117 entry daha
hesabın var mı? giriş yap