şükela:  tümü | bugün
3 entry daha
 • hayat içerisinde herseyin olabileceğinin göstergelerinden biri.. bu ne eziklik ne sahsiyetsizliktir zannımca. ne kadar doğrudur tartısılır elbette. ama asla , asla dememek gerektiğini hatırlatan bir cümle. en azından bana,
 • (bkz: aptallık)
 • amatörlüğün ve abazanlığın mükemmel kombinasyonundan çıkan kaçınılmaz sonuçtur. ne olur, dersini alırsın, bir daha ne pahasına olursa olsun tekrarlamazsın. hayattan alınan acı dersler kategorisindedir.
 • ya aldatan sevgilinin cok sevilmesi ya da bariz bir cikar soz konusu ise gercekle$ebilecek durum.
 • insanın kendine olan saygısını dibe vurduracak olan eylemdir... ki zaten aldatma sadece başka biriyle fiziksel temas kurmak anlamına gelmemeli... baskasıyla olma ihtimalleri üzerine düşünüp bir şekilde o insanı yoklamak ve yavşaşmak bile aldatmaktır. işin beyin boyutu daha vahimdir sonuç olarak çünkü zaten hayatınızdaki kişi bu ihtimaller üzerinde düşünüp bir şekilde 'acaba' demeye başlamışsa size çoktan yol görünmüştür... önemli olansa bunu en kısa sürede idrak edip geri çekilmek ve bir daha asla geri dönmemektir... zaten eger dogru insan olsaydın senin yerine bi başkası konusunda da tüm bahisler kapalı olurdu ne yazık ki!
 • "ay napıım çok seviyorum", "ay napıım şöyle kocaman bir tek taşla gelmiş,ağladı etti", "ay napıım böyle yapmak istiyorum" insanlarının yaptığı şey.aldatmak belki önemli değildir, unutulur edilirde ancak sarsılan güveni sitseler kim sağlar?yani neymiş;aldatan sevgiliye dönmek yerine; ne yapacağı belli olmayan, ne kadar zamandır size göz kırpan yeni sevgili adayına yelken açmak daha lezizdir.canım bırakın adamcağızı şeyiyle özgür boşuna kastırmayın vicdanını falan da hem.
 • dun butun gece seni dusundum yanarak
  bir an geldi ki zannettim kalbim duracak
  ellerim tutustu , hasretini oksayarak

  nasıl istedim , istedim deliler gibi
  sayıkladım hep sıcak sıcak nefesini
  gel ne olursun gel son defa sev beniiii

  gel , sarıl bana , sarıl seni istiyorumm
  gel , neden bilmem ozluyorum ellerini ver
  yok yalan degil artık inkar etmiyorum yeter
  hatta belki seviyorum , istiyorsan eger ?

  bu gece gel
  yarın istersen yine git..
  hatta unut ne varsa verdigim al gotur oyle git
  eve kokun siner
  duvarlara sesin
  hatta unut ; sen dun gece nerdeydin , kimle sevistin..

  diyor sezen aksu.
  o diyorsa öyledir.
  sevdicek aldatsa da, başkasını tercih etse de bu şarkı gelip boğaza takılır...
 • kabullenmek kaderine razı gelip ellerinle kendini öldürmek.....
 • (bkz: oha)
119 entry daha