• aldatmak ya da aldanmak eylemlerinde suc olmadigindan sacma buldugum iddiadir.
  • (bkz: hassiktir oradan) aldatmak şerefsizliğin dik alasıdır. hiç bir insan ne yaparsa yapsın aldatılmayı hak etmez. karşında ki insan sana kötü mü davranıyor ilgisiz mi davranıyor ayrılırsın sonra bakarsın hayatına bana ilgi göstermedi bende aldattım demek açık tabirle orospuluktur(cinsiyet fark etmeksizin)

ayrıca hiç bir erkek kadını mutlu etmekle yükümlü değildir tıpkı bir kadının ev işi yapmakla yükümlü olmadığı gibi .
  • sözlük meriçlerinin savunduğu iddia. kadının tarafını tutun da belki size de düşer.
  • bir kadını istediğiniz kadar mutlu edin, önüne dünyaları serin farketmez.

sizden daha uzun,
    daha zengin,
    daha yüksek konumda,
    daha yakışıklı,
    daha heyecan verici,
    daha tehlikeli,
    ya da daha herhangi bir erkek hep vardır ve kadın dediğiniz şeyin bunu görünce amı otomatik olarak ıslanacaktır.

ondan sonra gelsin bahaneler "zaten mutsuzdum, zaten uzaklaşmıştık, beni anlamıyordu, kendimi yalnız hissediyordum, beni özel hissettirdi... vs vs vs"

o küskü ama girdikten sonra rasyonelleştirmesi kolay olur zaten.

dostlarıma tavsiyem, (bkz: mgtow)
    ödül olan sizsiniz, öyle davranın.
  • bekara kari bosamak kolay oldugu gibi bu konularda ahkam kesmek kolaydir. bir gun aldatilip da ananin amini tersten gorunce sakin da gelip bize aglama...

not: aldatilmis spor
  • eğer varsa sevginizi ve ilginizi kadına belli etmezseniz bir süre ilişkinin devamı için çabalayan kadın bunun karşılığını göremezse kaçınılmaz olarak ya sizi aldatacaktır ya da terk edecektir.
  • erkek her zaman suçludur. o yüzden doğrudur.
hesabın var mı? giriş yap