şükela:  tümü | bugün
  • istanbulda fotoğrafta gördüğümüz kadarıyla aldatıldığını öğrenen kadın otel lobisinde soyunmaya başlıyor. işin ilginç tarafı kadının tesettürlü olduğu söyleniyor
    (bkz: https://twitter.com/…tatus/1335711208062726145?s=19)

link yok mu diye isyan eden arkadaş için mesaj kutuma linkte geldi https://www.milliyet.com.tr/…ciplak-soyundu-6372806
  • paylaşımın altındaki meşınlarda görüntünün kalitesizliğinden dem vurmuş hem cinslerim. piksel piksel sex düşünecek kadar karantinada kalmış olmamalıydık.
  • mia khalifa viralidir
  • aldatilma psikolojisi savas psikolojisiyle kapisir öyle pis bir seydir.
    kadin pasif sekilde öfkesini kusmus, sadece acidim kendisine.
  • tesettürlü ve tangali,
    sanki kendisi sevişmeye hazır vaziyette gelmişte umduğunu bulamamış gibi geldi, bilemiyorum
  • (bkz: şimdi sinirden kendimi sikecem)

çok gereksiz hareketler çok..
  • gerçekten çok kötü görüntüler.
  • dikkatimi çeken şey tanga...

ablanın dışı başka içi başkaymış valla.
  • görüntülere bakmadım, bakmayı da düşünmüyorum. insanların rezil olduğu, ayarının kaçtığı, cinnet geçirdiği anları izlemek ayıp geliyor. alkol alıp rezillik yapmış arkadaşlarıma da hiçbir şey yapmadın, bir şey olmadı derim. sebep iyi biri olmak değil, o insanın utancını büyütmemek. hayatı daha da katlanılmaz hale getirmemek kimse için.

belli ki kadın delirmiş, aptallık etmiş. umarım görüntüler silinir en kısa sürede.
  • şu başlığa çok üzüldüm... bir insanı bu boyutta çıldırtmanın açıklaması ne olabilir? erkeklerde aldatmazsa ölecek hastalığı var. hepimiz aldatılıyoruz. şu kadının yaptığı eylemin bin beterini yapmak istiyoruz ama yapmıyoruz ya da yapamıyoruz...

işin en acı tarafı da erkeğe her zamanki gibi hiçbir şey olmamış olması. nasıl oluyor anlamak mümkün değil, aldatanın yanına hep kâr kalıyor. üstüne bu arsız herif ilerde ortamlarda bu olayı taşak geçerek millete anlatıp, böbürlenecek... aldatacak kadar tiksinç tiplerin böyle egoları olur çünkü. ego denen içindeki canavarı doyurmak için aldatmak dahil her pisliği yapar. ve şunu bilin ki, en yakınındaki insanı aldatarak sırtından bıçaklayan insanın, kimseye acıması olamaz, yapamayacağı kalleşlik yoktur...

tanım: bir çeşit cinnet hali.