• sıklıkla başıma gelen.

kadınların çoğunun anlamadığı bir husus var;
    hayatlarındaki adam için "en" kadın olmak.
    yani bu adam başka hiçbir kadının hiçbir özelliğinden etkilenmesin ve hatta beğenmesin bile.

mantığa yakın bile değil.

erkek kadın fark etmeksizin, insanlar başladıkları ilişki öncesinde, karşı tarafı tartıp, değerlendirip, belli süzgeçlerden geçirdikten sonra buna karar veriyor.
    bu dış görünüşten entelektüel birikime kadar her kulvarda gerçekleşebilen bir kıyaslama.

adam sizle birlikte olmaya başlamadan önce de kadınlara dair fikirleri, hisleri ve duruşu vardı. diğer kadınlarla sizi kıyaslayabilme becerisi vardı ve diğer ihtimaller arasından sizinle olmayı kendine yakın gördü.
    tıpkı sizin yaptığınız gibi.

hal böyleyken, kendisiyle birlikte olan adamın başka kadınlardan hiçbir şekilde etkilenmemesini beklemek safça.

kadınlarımızın çoğu henüz bu saflık kısmını aşamadıkları için yaşadıkları travma bu soruyu sorarak adamı darlamaya sebep oluyor.

çünkü korkunç bir salaklıkla "en" kadın olamayışın sebebini kendilerinde arıyorlar ve "en" kadın olmaya olan sarsılmaz inançlarıyla en azından bir kusuru kapatalım kafasına giriyorlar. trajikomik.

hayır benim canım.
    sen "en" kadın olmadığın için olmadı olanlar.

tıpkı aynısını sen bana yapmış olsaydın benim "en" erkek olmadığımdan dolayı gerçekleşmemiş olacağındaki gibi.

sen "en" olmaya çalışırken, hayattan, insani zevklerden kendini öteleyip, hayatı çekilmez hale getirmeye başladığın için oldu.

aldattığımı dile getirdiğimde; hepinizin, çok entel, çok modern, çok birey olma yolunda çığır aşmış insanlar olduklarından, benden ayrılmak yerine, neden neden neden diyerek meseleyi anlamlandırma çabasına giriş yapmanız bundan.
    aksini yapana henüz denk gelemedim.

ah canlarım.

sonra biz gavur oluyoruz.

yooo.
    siz kendinize ve ilişkinizdeki insana aşırı değer yükleyerek, ilişkinin tüm heyecan ve eğlencesini baltalıyorsunuz.

öperim.
  • darladığı için aldatmaya neden olması olarak da düşünülebilinecek başlık. kusursuz da olsan hiçbir şey olmasa gözüyle gene aldatır insanoğlu. abartmayın kendinizi...
  • aldattığı için kadını tarafından darlanarak mağdur olmuş kişinin haklı isyanıdır, mağdur her zaman haklıdır.

mesela madenci tekmelerken adamın birisinin de ayağı uf olmuştu. ona da çok üzülmüştüm.
  • ahlakın cinsiyeti olmaz. yaşattığınızı yaşamadan ölmeyeceksiniz. bilginize...
  • aynı şeyi erkek yapsa erkeğin yaptıgı tacize girer. kız senden ayrılmış işte niye daha uzatıyorsun derler.
  • bir insan neden aldatır cidden anlam veremiyorum. ayrılırsın, sonra yoluna bakarsın.

insanların canını acıtmaktan zevk mi alıyorsunuz?
  • aldatan herkesten tiksiniyorum.
  • yüzsüzlük sadece siyasette değil ya! hatta en temelde başlayıp siyasete sirayet etmiştir gördüğünüz gibi!
    siktir git şurdan sabah sabah!
  • gelişimini tamamlayan erkek yani kadınların talep ettiği erkek böyle başlık açmaz! role girememişin yiğenim, sakil duruyo bu pozlar *
hesabın var mı? giriş yap