aynı isimde "aldatmak (dizi)" başlığı da var
 • kandirmak
 • en kotusudur gonul calmak
 • ikili ilişkilerde düşünecek olursak iki hallidir.fiziksel ve ruhsal..birincisi erkeklerde çok görülür.ikincisi ise kadınlarda..

  (ve maalesef ikinci şık daha berbattır)
 • aldatmak fiziksel ve beyinsel olarak iki şekilde gerçekleşir. her ne kadar ikisi de aşşalıkça da olsa beyinsel aldatmanın bahanesi yoktur olamaz ve bu sebepten ötürü beyinsel aldatma aldatmaların en aşşalıkça olanıdır.

  alkollüsündür, tatmin edilememektesindir* falan filan... fiziksel aldatma bu sebeplerden ötürü gerçekleşir. haklı veya haksız nedenleri mevcuttur.

  oysa beyinsel aldatmada sebep aldatanın tamamen aşşalık bi yaratık olmasından kaynaklanmaktadır. affedilemezdir. bi insana olan sevgi bittiyse, fakat zamanında gerçek bir sevgi ise bu, o kişiye saygı beslenmiş olmalıdır, sevgi bittiği an bu durumdan haberdar edilmelidir kişi, aksi durum mide bulandırıcı ve iğrençtir çünkü.
 • seytanin yaptigi istir, aldatanlar bir gün kendilerinin de aldatılacağı paranoyasıyla barışık, mutlu bir şekilde yaşarlar. ve başkalarıyla devam ederler...
 • aldanmak olarak da yazilsa fazla bir seyin degismeyecegi bir fiil.
 • iliski soz konusu oldugunda, basina bir kez geldiginde gozunu acan, eger cabuk toparlanabilirsen seni katilastiran, acimasilastiran bi durum. zati, bi noktadan sonra takmamaya baslarsin cunku sen de yapiyosundur, umursamazsin, ama boylece garip bir sekilde ili$kinin obur ki$isinin ilgisinin artmasina sebep olur, ona "aci" da vermeye ba$larsin..ne bu yaa!
 • zahiri bir deyim. "başka biriyle birlikte olduğundan, sevgilini/karını/kocanı haberdar etmemek" olarak açıklanabilir. ancak kadinlar ve erkekler, aslinda her zaman haberdardirlar neler olup bittiğinden her ne kadar en son "babalar ve kocalar duyarmış" olsa da... yalnizca bilmek istemeyiz; görmezden geliriz. üstelik çoğumuz için, iki kişinin sevişmesi, açlıktan ölen bir ton insanın bulunduğu bir dünyada sevinç bile veren bir durum haline gelebilir. insan, değişiklik arayışı içinde olduğu için medeniyeti yaratmıştır. aynı zamanda, insanları diğer hayvanlardan farklı kılan en büyük etken belki düşünmek değil, fakat, bunun sonucundaki değişiklik arayışıdır. karisini ne kadar aldatmış olursa olsun, erkeğe en güzel ölüm karısının kollarındadır.
 • bir kere baslanildi mi birakilmasi zorlasan, hastalik derecesine varabilen eylem.
 • her insanın başına gelen bi durum; olmazsa şüphe edin. ama yapacaksanız da karşı tarafın da bunu yapabileceğini bi an düşünün; kaldırabiliyosanız eywallah.
hesabın var mı? giriş yap