şükela:  tümü | bugün
 • gerçek yüzümle, gerçek ruhumla karşısına çıktığımda çırılçıplak, bana ayçiçeklerinin güneşe döndüğü gibi dönecek, gözlerini içime diktiğinde gördüğü şeylerden iğrenmeyecek, ve uzandığında bütün yaralarımı sarmak için yanıma, şifalı gülüşüyle bana dokunacak, tanıyınca bile yine de sevecek, aslında benden vazgeçmeyecek birini bekliyorum, anlamına gelir. başka biriyle değil, başka biri görünüp aldatmayacağım, beni ben olduğum için (ve ben olmama rağmen) sevecek birini bekliyorum demektir.
 • iyi bir amerikan filmi repliği çıkar bundan, üstelik mesaj kaygısı da güdülmüş olur, hoş olur.

  - aldatmayacağım bir erkek istiyorum.
  - hmm bu sana bağlı.
 • bir magirus motorunun mobil delvac istiyorum demesinden farki olmayan istek. ulan o kadar yag yakma sende, boyle motora yag dayanmaz ki.
 • meali: zenci tüpçü istiyorum!
 • mevzu bahis kadinin tum istek ve kriterlerine karsilik veren bir erkek istedigini aciklayan cumle.

  bu kriterler listelenerek bu cesit bir erkek modeli olusturulabilir. asagida genel kriterlere gore bir model olusturmaya calistim, daha fazlasini "iterasyonla ruh esinizi bulun" isimli kitabimda bulabilirsiniz :

  1. guclu karakterli erkek :
  - william wallace
  2. guzel vucutlu, bakimli erkek :
  - brad pitt vucudunda william wallace
  3. macera ve heyecan dolu erkek :
  - brad pitt vucudunda, dekatloncu william wallace ve nasuh mahruki kirmasi
  4. korumaci erkek :
  - humphrey bogart tavirli, trenchcoat giyip "kucugum" diye ceneyi minciklayan brad pitt vucudunda, dekatloncu william wallace ve nasuh mahruki kirmasi
  5. esprili erkek :
  - humphrey bogart tavirli, trenchcoat giyip "kucugum" diye ceneyi minciklayan brad pitt vucudunda, dekatloncu william wallace ve nasuh mahruki kirmasi, yuzu jim carrey gibi sekilden sekile girebilen ve cakmakla osurugunu yakmaktan gocunmayan erkek
  6. ask dolu, erotik kivilcimlar sacan erkek :
  - humphrey bogart tavirli, trenchcoat giyip "kucugum" diye ceneyi minciklayan brad pitt vucudunda, dekatloncu william wallace ve nasuh mahruki kirmasi, yuzu jim carrey gibi sekilden sekile girebilen ve cakmakla osurugunu yakmaktan gocunmayan don juan.
  7. yetenekli, hayranlik uyandiran erkek :
  - humphrey bogart tavirli, trenchcoat giyip "kucugum" diye ceneyi minciklayan brad pitt vucudunda, dekatloncu william wallace ve nasuh mahruki kirmasi, yuzu jim carrey gibi sekilden sekile girebilen ve cakmakla osurugunu yakmaktan gocunmayan, aksamlari piyano basina gecip kerem gorsev yetenegiyle agzinda gul, jam session yapan don juan. (dayanamicam artik)
  8. durust erkek :
  (isin en zor kismi burada iste. direkt durustluk timsali olabilecek tek erkek yalan soyledigi kabak gibi ortaya cikan pinokyo'dan baskasi olamaz..)
  - humphrey bogart tavirli, trenchcoat giyip "kucugum" diye ceneyi minciklayan brad pitt vucudunda, dekatloncu william wallace ve nasuh mahruki kirmasi, yuzu jim carrey gibi sekilden sekile girebilen ve cakmakla osurugunu yakmaktan gocunmayan, aksamlari piyano basina gecip kerem gorsev yetenegiyle agzinda gul, jam session yapan don juan. ama tahta kukla..

  kitap da hic satmadi zaten, high allah..