şükela:  tümü | bugün
 • aslında var ama cok az.
  ben cok defa aldatıldım, her seferinde ceketimi aldım cıktım, serde genclik vardı, gurur vardı, hazmedememek vardı. ama yas kemale erince aldatılma eylemi olaganlasmaya baslıyor. tabi ki gene cok uzuluyorsun ama cok buyuk ve uzun sureli bir ask varsa affedebiliyorsun, bir daha yapmayacagını umarak.

  etrafımda biri aldatılınca ben soyle tavsiyeler veriyorum:
  -elalemin kenar mahalle dilberini siktir et. onun yuzunden adamı terk etme. bak adam deli gibi pisman. zaten her turlu kendine yeniden fokuslarız adamı. sen kim, sıradan bir hatun kim. sen adamla bunun dısında mutlu musun onu dusun. biraz da korkut affetmeden mutluysan ki bir daha yapmasın.

  yıllar beni boyle bir insan yaptı.
 • aldatmayan erkek çoktur. acı gerçektir ama hatun kişi kimseler döner dolaşır bir playboyu beğenir, bir piçi beğenir efendime söyliyim bir yandan çarklıyı beğenir. mütemadiyen aldatılır. normal erkekleri görmezden gelmeyin, mutlu olun kızlar.

  not: ben ilk gruptakilerdenim.
 • hurafedir.aldatmayan erkek yoktur diyen kişilik aaa bu benim elimin altında ben bunu parmağımda oynatıyorum bu beni aldatamaz deyip hafife alan ama karşısındaki erkek tabir-i caizse fırlama ise işin sonunda sağlam bir kazık yediğini öğrenen kişiliktir.yani yine hatanın özü basite indirgemek hafife almaktır.ayrıca;aldatmayan erkek vardır. bkz. falan vermeyeceğim,fazla aramanıza gerek yok zaten buradayım.aldatmayan erkek modelinin kıymeti pekte bilinmiyor.genelde kendileri ya hafife alınır ya da aldatılıp benim şu an olduğum gibi yalnız kalan erkek modelidir.
 • (bkz: aramaya inanmak)

  hem benzer başlıklar hem benzemeyen erkekler anlamında.
 • henuz aldatmadim yani var umutsuzluga kapilmayin.
  (bkz: kız arkadaşım yok ondan)
 • bir erkekten dinliyorusunuz:

  aldatmayan erkek gerçekten çok azdır. ben hiç aldatmadım diyen erkeklere önce "imkanınız oldu da mı aldatmadınız yoksa hiç denk gelmediniz de mi aldatmadınız" diye sormak isterim.

  ben geçmişte aldatmış ve aldattığından da pişman olmuş birisiyim. diğer yandan aldatmamın sebebini daha sonradan zaten zihnimde bitmiş bir ilişkiyi itraf etmememden kaynaklığındığını da farkettim. ama bunu neden birine yaptım diye sorulacak olursa hakikaten şu an ne kadar yanlış bulsam da o zamanın şartlarına geri döndüğümde keşke ondan ayrılıp önüme baksaydım.

  yani aslında erkekler aldatırken belirli bir mantıkta aldatıyorlar. ben bunu savunmuyorum sadece naçizane analizini sunuyorum. eğer ilişkide bir takım terslikler varsa, düzgün gitmeyen şeyler varsa biz erkekler bunu paylaşmayı pek sevmiyoruz, aslında içten içe alttan alıyoruz karşı tarafı, hatta bunu bazen biz de çok üzerinde durmazsak farketmiyoruz. kadınlar daha detaycı oldukları için herhangi bir aksilik oldu mu bunu hemen konuşuyorlar ve biz o yüzden bunu mu taktın kafana falan diyoruz. ya da ufacık şeyi ne takıyorsun kafana falan.

  işte aslında fark burada. erkekler biriktiriyor kadınlarsa hemen dışa vuruyor. işte erkeklerde biriken bütün bu takıntıcıklar bazen alkolün etkisiyle bazen bir kavga sonrası dışa vuruyor çok şiddetli bir şekilde ve erkek o an kendine o kadar çok bahane üretiyor ki, yaptığı şeyin doğru olduğu konusunda kendini ikna ediyor. ve aldatma olayı gerçekleşiyor.

  bende olan bu şekildeydi. aldattığım için pişmanım. daha sonra ilişkim bitti ve bekar hayatıma devam ettim şu an gayet memnunum. ama bu aldatı bana doğru kişiyi bulmam için çok beklemem gerektiğini öğretti.
 • kişi herkesi kendi gibi bilirmiş.
 • aldatmayan erkek yoktur. aldatmayan adam vardır.