şükela:  tümü | bugün
  • türk kadınlarının vicdan mastürbasyonu laflarından biri. bir diğeri de erkekler çok öküz ve düşüncesizdir. akıllarınca attıkları tripleri, daldan dala atlar gibi sevgili değiştirmelerini, erkeklerin duygu ve düşüncelerine değer vermeyen ilişki anlayışlarını aklıyorlar böyle şeylere inanarak.
  • saçma sapan bir mobil oyunu bile yıllarca usanmadan oynuyorum. sizde sevdiğim kadını aldatmaktan bahsediyorsunuz. hadi ortan...
  • ben aldatmadım. sonuç mu ne?
    -hiç sevilmedim.
  • aldatmayan kadının olmaması kadar gerçektir.
  • yaklaşık 3 ay önce boşandım, boşandıktan sonra yattığım 6 kadının 5’i evliydi. evli olduğunu son anda öğrendiğim, sonradan öğrendiklerim de vardı. yatmayıp reddettiğim 3 kadın da evliydi. evet, haklısınız ‘aldatmayan erkek yoktur’ amk. bir siz varsınız ‘ar’ sahibi, benim yattıklarım hep başka dünyalardandı ya düşümdeydi ya da biz * kendi kendimizle yatıyoruz.

boşanmadan önceki son 1,5 senemi rahip gibi yaşadım, kim olduğundan bağımsız herhangi bir cins-i latife gözucuyla bile bakmadığımı da not düşeyim. hadi başka yerde oynayın.
  • yosmalardan kaynaklıdır.
    aldatmayan erkek değersizdir bunlar için.
  • ben varım. karımı aldatmaktan allah’a sığınırım. degil dunyanın, galaksinin en güzel kızını getirseniz de aldatmam, bunu aklımdan dahi geçirmem. o kadar da kendimden emin konusuyorum.

onu çok seviyorum.
  • 2.5 aydır birlikte olduğum biri var. ilk gördüğümde evleneceğim insanı buldum daha sadığını bulamam demiştim, kıza karşı asla bir yanlış yapmam aklımın ucundan dahi geçmez diye düşünüyordum bunu herkes en başta düşünür biliyorum ilişkinin verdiği heyecanla ama ben ikinci aya kadar bu düşüncemden asla vazgeçmemiştim. bir gün karşı tarafa acaba neden ben sana güveniyorum diye sorduğumda "ben olsaydım kendime güvenmezdim." cevabını aldım iki hafta önce. belki başka bir şey demek istemiştir diye düşündüm içimden ve "belki sadık olduğunu düşünüyorumdur" dedim karşılığında aldığım cevap da "sadık da olmayabilirim belki" oldu. belki ben abartıyorum ama o laflardan sonra kızla ilişkim şuan hala devam ediyor olsa da söylediği şeyleri yutup devam etsem de kıza karşı düşüncem ve hareketlerim asla aynı olmayacak. aldatma sebebi demişsiniz ya işte bir cümle bile bazen sebep olabiliyor
  • fazla iddialı, aşırı anlamsız savdır. aldatmayan erkek yok demek tüm erkeklere ve erkekliğe hakarettir. namuslu erkek yok demekle eş değerdir. bazıları da aldatmayan sevilmez yazmış. hiç aldatmadım, çok seviyorun ve çok seviliyorum.
    yukarıdaki yazılara bakıp aldatmaya niyet etmeyin beyler. hanımlar da erkeklere olan güvenlerini kaybetmesinler. aldatmayan en az 50 adam tanıyorum. hepsi de seven sevilen ve ehlî namus insanlar. ıyi insan bulmaya bakın.
  • fiili olmasa bile instagramdan kesin yürüyordur.

olmaması diye genellemek yanlış tabi.