şükela:  tümü | bugün
  • "neden illa birileri birilerini aldatmak zorunda?" diye düşündürten önerme.
  • aldatma değilde kızın kaybetme korkusunu canlı tutmazsan hayatı zehir eder
    edit: arkadaşlar sağlıklı bir ilişki için gerekli olan birşeydir. kıza sevgini gösterdikçe doymayacaktır her zaman daha fazlasını isteyecektir. zaten genellikle çok sevenlerin ilişkisi biter kız çok aşıksa erkeğinde köpek gibi aşık olmasını ister ve bi noktadan sonra o ilişkiyi sevgi de kurtaramayacaktır. yani neden bir fırlamaymışım gibi yaftalandım bilemedim bu önerim güzel ilişkilerin bitmemesi içindi.
  • kesinlikle katıldığım önermedir. sebep sonuç ilişkisi ya da bir gerekçeye dayandırmadan söylüyorum bunu. bunu bana söyleten ise tecrübelerim ve tanıklıklarımdır.
  • her insan aldatılır ve aldatılmıştır. bazen fiziksel bazen duygusal. insan yapısı gereği bencil, empatiden uzak ve iki yüzlüdür genelde. aldatmak eylemi de bu özelliklerin meyvesidir.
  • ... aldatan erkek de şerefsizdir diye devam edebilir...
  • ya püsküllü'den ya rulz'dan ya da 3.001.000ali'den çıktığını düşündüğüm vecize.
    başka mantıklı açıklamasını bulamıyorum.
  • aldatma sanatı şöyle birşeydir. kadın veya erkek her iki karakter içerisinde çift eşlilik yatıyorsa zaten aldatmaya meyilldir. aldatmayan bir erkek tek eşlilikten yana olup partnerinin hangi karakterde olduğuna göre değişir aldatılıp aldatılmaması.

karakter meselesi kısacası.
  • aldatın değeriniz anlaşılsın demiyorum bunu dersem sizleri şerefsiz olmaya davet etmiş olurum ancak kadın sizi garanti olarak görüyorsa başınıza bir takım şeyler gelme ihtimali olasılıklar dahilindedir.
  • bir adet aldatılmış ama sindirememiş yazar beyanı.
  • karın, sevgilin gidip başkasıyla sikiştiyse bunun suçlusu diğer kadinlar veya erkekler değildir galiba.

başından 19 evlilik geçmiş, hepsinde de karısını aldatmış bir adamın aldatılmamasını beklemiyorsun galiba (#91191228) valla aldatılıyorsan sorun seninle ilgilidir dostum. karınla mutlu olmuyorsan ne diye evlendin amk.

değişik bir ruh hastasından saçma bir önerme. saçma bir genelleme. saçma bir hayat.