şükela:  tümü | bugün
  • sözlüğün bile

"yok boyle bi$ii???"

dediği hede.

(edit) yok yok çok acımasız oldu bu şöylesi daha makbul :

az sayıda kalmış olan inci tanelerine verilen isim.
  • 0-3 yaşları arasında henüz tam olarak konuşamayan kadındır.
    (bkz: aldatmak)

edit- aldatma kavramını sadece bufylemek şeklinde yorumlayan arkadaşları değiştiremeyeceğim için özür dileyip kapatmak istiyorum mevzuyu.
    yalan aldatmaktır efendim
    yanlış yönlendirmek aldatmaktır
    olmayan şeyleri söylemek aldatmaktır
    ayrıca genellemeler yanlıştır evet istisnalar kaideyi bozmaz ne mutlu istisnayım diyene .

mesajlarıyla beni yanlız bırakmayanlar anısına 2.edit- sevgili hemcinslerim(kadınlar) bu komünden hiçbir kadının aldatmaya sıcak bakmadığından eminim. çok ama çok özür dilerim siz değilsiniz olamassınız. bunu yapan benim aldatan da kaka olan da benim allahım olmasın.
  • kendine olan saygısı nedeniyle aldatma eylemini gerçekleştirmeyen kadındır, zira her şey beyinde biter.
  • ne ugrasacam sana bissuru yalan dolan soylemekle diye dusundukten sonra aldatmamaya karar veren, ama ayrilma karari da alabilen kadin. ayrica deger mi sorusuna da degmez diye cevap veren kadindir.
  • (bkz: aldanan erkek)
  • "aldatmayan kadın yoktur, eldekinden daha iyi erkeğin bulunmaması vardır" - ricardo zonta
  • aldatan kadinlarin cogu aldanan kadinlardir. cunku aldatan kadinlar, yaptiklari seylerle orantili olarak, aldatma kelimesine bir takim anlamlar yuklemislerdir. kimine gore yalan soylemek, kimine gore bakmak, kimine gore opusmek, kimine gore yatmak ''aldatmak''sa eger, yalan soyleyene gore bakmak; bakana gore opusmek; opusene gore yatmak aldatmak oldugundan aslinda kadinin kendi kimseyi aldatmaz. baskasiyla yatan bile kabul etmeyebilir zaman zaman aldattigini ''duygu yoktu ki, aldatmis sayilmam'' der. goreli ve iki ucu acik bi kavram oldugundan aldatmak, her kadindir aldatan kadin ve aslinda hicbiri de aldatmaz diyebiliriz. evet.