• son senesinde 11, bi önceki sene 13 gole etki etmiş adam 15 gol etki eder diye yorumlanınca, “yok 30 gol, çünkü forvet ya bu hahah” diye dalga geçen futbol bilginlerinin hedefi olmuş.

adam sol bek, hücum yönü kuvvetli, çok iyi frikik kullanıyor. itaya gibi ligde bir sezonda 13 gole etki edebilmiş ama turkiye’de 15 gole etki eder dendi diye dalga geçiliyor.

cahillik ne güzel ya her şeyi biliyorsun.
  • vedat muruqi ile kavga eder diyenlere aleksandar kolarov'un hem roma'da hem de city'de boşnak edin dzeko ile oynadığını hatırlatmak isterim.

sol bek...
  • falcao ya yaşlı diye bok atan bir entry okumadım, kolarova yaşlı diye bok atan çok entry okudum.roma twitter sayfasına gidin oğlum, biraz orda arıboğanvari çalışın.
    edit:imla
  • bir falcao bir de bu. gelemedi a.koduklarım. iş yerinde işe konsantre olamıyorum bu ipneler yüzünden. ülke ekonomisine şimdiden zarar vermeye başladı pezevenkler.
  • manchester citynin oyuncusudur. amrabat artı bir miktar para ne demek arkadaş. ne yapsınlar amrabatı lan.
  • 1000 kişilik belediye stadında top oynayıp galatasaray'ı beğenmeyen carlinhos dalyarağının yerine evi arabayı satıp almamız gereken adam.
  • kendisinin başlığında dahi rize'deki aslan yüzünden kuduranlar mevcut. nasıl kudurdularsa artık ahahahafjdsjdjefkdwfvfskvlk.

acısı zor çıkar; anlıyorum bebetolar.
  • sağ bacağı bile çok işimize yarar. bence gelsin.
  • koskoca juventus 33 yaşındaki dani alves’i aldı. sonra 34 yaşında psg’ye gitti. bunlar isterlerse 100 milyon €’ya adam alabilecek takımlar ama dani alves’i tercih ettiler. buradan anlayabilirsiniz 34 yaşındaki kolarov transferinin önemini. üstelik adam son 2 sezondur 90 küsür maça çıkmış as oynamış formda.
  • taklit mi yapıyorsunuz yoksa gerçekten böyle insanlar mısınız? insanı hayret ettiriyorsunuz. hiç mi bir futbolcunun transfer sürecini gözlemlemediniz ? bu işe karşı bu kadar kayıtsızsanız takip etmeyin şu futbol denen boku.

roma'nın sözleşmeli futbolcusu olduğu için sağlık kontrolüne girmesi kadar doğal bir şey yok. transferin son gününde imza atan bir dünya futbolcu var. bu adamlar sezon öncesi kampı yapmıyor mu hiç? olası fenerbahçe transferi bitene kadar roma ile idmanlara da çıkacak.

şimdi diyebilirsiniz ki sağlık kontrolünden geçmeyen, sezon öncesi kampa katılmayan bir çok oyuncu var. evet var, sezon sonundaki milli maç haftasında görev yapan oyuncular 10 temmuz'a kadar izinli. copa america, afrika kupası'nda yer alan oyuncular daha geç gelecek örneğin.

bir de bonservis sorunu var, rize üzerinden laf sokmaya çalışanları görüyorum. neymiş fenerbahçe bedavaya almaya çalışıyormuş. ulan tabi bedavaya almaya çalışacak. sen banega'yı çıkarabiliyor musun ispanya'dan şu anda? sevilla'da bir aslan var aq.

bu oyuncu ve menajeri ilk günden bu yana kulübe roma ile olan sorunu halledeceklerini söyledi. öyle hile hurda değil; adam alacaklarına karşılık bonservisini istiyor. burda amaç ne ? tabi ki imza parası. ffp yaptırımı altındaki fenerbahçe de bonservis parası vermektense imza parasını vermeyi yeğliyor. sebebi basit; uefa anlaşması gereği maaş gideri ve imza paraları kıstas değil kulüp için.
    belki 3 milyona bonservisini çözecekken 4 milyon imza parası verecek ama denetlemeye tabi olmayacak.

transfer gerçekleşir veya gerçekleşmez o çok ayrı bir konu. ancak durum bundan ibarettir.

tanım: başarılı sırp sol bek.
hesabın var mı? giriş yap