şükela:  tümü | bugün
695 entry daha
  • bizim bütçede kalan 3.25. adamların bizden istediği 4. ya kolarov gelmeyecek ya da orta saha. kolarov'u alsak büyük iş yapmış olurduk.
  • fenerbahce'ye gelip gelmeme durumu bugun netlesecek futbolcu.
  • transfer bütçemiz 5.75-6 m€ arasıdır. indirim beklenmese direkt kolarov alınır ama gustavo ve 2. forvet alınamaz . hedef , kolarov 2-3 e alıp zajc ı satıp gelen parayla gustavo ve 2. forveti almak.kolarov gelirsede başka stoper transferi yapılmayacaktır.
  • bu takımın ikinci bir forvete ihtiyacı yok. muriç sakatlansa bile allahyar iki üç maç idare eder, hatta max kruse cok daha iyi oynar forvette alternatif olarak.

halbuki bir sol bek, bir stoper ve defansif orta saha sarttı. bunun icin de jailson ya da zacj satılıp 2 milyon kjaer , 4 milyon kolarov 6-7 milyon da luis gustavo alinanabilirdi.

bizim de ne kolarov ne de luis gustavo alacagımız var buna inandım ben; bu beceriksiz yönetimin bu işin icinden çıkamayacaği belli oldu. siz de artık kulağınızın üstüne yatın.

fener ol paraları yine bos bir kadro için çarçur edildi, yazık bunca taraftara.
  • bir malı çok şiddetle istersen, satıcı fiyatını istediği gibi yükseltir. kolarov'da yaşanan hikaye bu oldu.

kolarov gerçekten tek başına fenerbahçe defansını birkaç kademe yükseğe çekebilecek bir adam, evet. ilerleyen yaşına karşılık hala hızlı, hücuma katılıyor, geride son adamlık görevi bile yerine getiriyor.

çok muazzam bir adam, ama yaşı da 33. fenerbahçe son derece haklı olarak bu yaşta bir oyuncuya 4 milyon euro vermek istemiyor. farklı bütçe tabloları mevcut olsa, hiç düşünmeden verilebilirdi, ama mevcut durumda roma'nın bu ısrarı kırılamıyorsa, kiralık başka oyunculara bakmak gerek.
  • bu kadar uzayan ve yılan hikayesine dönen transferler genelde yatıyor. üzgünüm ama bu da aynı sonla bitecek gibi. çok istiyorum gelmesini. takıma çağ atlatır. fakat tünelin ucu boktan bir yere çıkacak gibi.
  • salak taraftar yüzünden uzayan ve zora giren transfer. yönetimi baskılayarak pazarlıkta karşı tarafın elini güçlendiriyorlar. gerçi yönetimin de kabahati yok değil. siteden ilgilenmiyoruz diye açıklama yapılsaydı bu kadar beklenti oluşmayacaktı. dolayısıyla transfer gerçekleşse de, gerçekleşmese de sıkıntı olmazdı. şimdi gerçekleşirse yüksek bir fiyata olacak, gerçekleşmezse kötü sonuçlardan sonra istifa sesleri yükselecek. taraftar nankördür, yalancıdır, iki yüzlüdür, samimiyetsizdir. o yüzden ali koç'un seçilirken 3 sene kredisi olduğunu söylemiş olmaları hiçbir anlam ifade etmez. kötü sonuçları görünce hemen r yaparlar, sözlerini unuturlar. o yüzden aziz yıldırım, rte gibi adamlar 20 sene bu ülkede bir şeyleri yönetebiliyor. çünkü her toplum hak ettiği şekilde yönetilir.
  • taraftar yuzunden transferi yatmismis. boyle bir bahane de ilk defa duyuyorum.

ulan yabanci basinda 1 tane haber yok bu transferle ilgili, adam her hazirlik macinda ilk 11 oynuyor, her mac gol atiyor. roma'nin en iyi 2-3 oyuncusundan birini almak pekala kolay degil.

seffafligiyla meshur vizyoner yonetimimiz taraftari adam yerine koysun da bir aciklama yapsin o zaman. gorusuluyor mu, ilgileniliyor mu ilgilenilmiyor mu?

para istemeye gelince hic susmuyorlar.
  • galatasaray yönetimi ve taraftarının falcao konusunda yaptığı hatanın aynısını fenerbahçe yönetimi ve taraftarının yaptığı futbolcu.
    taraftar sakin olsa, bu kadar gereksiz gündem ve baskı olmasa hem monaco hem de roma bu kadar kasmazdı kendini.
  • ne taraftarla ne de roma ile alakasi olmayan, bence denildigi kadar bittiyse su ana kadar coktaaan kadroya katilmasi gereken adam. su koskoca dimarzio da bir tek haberi olmayan, italyan gazetelerinde -en azindan ben gormedim- haberini duymadığım topcu. falcao tum dunyada konusuldu, kolarov u konusan full mal fb muhabirleri. ben olacagini dusunmuyorum hele ki bu yonetimin tavirlarindan sonra sampiyonluk hayal. bu sene de gs olursa arandaki fark dag olur. metin senturk bile goruyor bu durumu.
23 entry daha