şükela:  tümü | bugün
  • volkan konak severim, muzigini sevmem. acip tek sarkisini dinlemis degilim.

yeni sarkisiymis bu. radyoda denk geldim. ılk dinleyiste asik oldum.
    90'lar turkce popunu hatirlatiyo biraz. tipik volkan konak muzigiyle alakasi yok. ama ne bilim her seyi tam olmus sarkinin.. volkan konak laz sivesi dahil.

hem de laz sivesine ragmen sarkinin havasi bi degisik. ınsanin icini kimil kimil yapan bi hali var. hatta kalk danset sarkida. o derece.
    (bi gun bi volkan konak sarkisiyla ilgili bunu soylicemi tasavvur dahi edemezdim bu arada)

askli sarki olmus ya. cogzel. ask sarkisi degil, cok boyle ask ask...

ısin gucun, insan faktorunun ebemi sktigi su saatlerde bana ilac gibi geldi. o kadar mal durumdayim ki, dusun yani bi volkan konak sarkisiyla ilgili kompozisyon yaziyorum su an....
    neyse ben su telefonun kalan sarjini bitireyim sarkiyi dinleye dinleye

https://www.youtube.com/watch?v=z70nga_dcgs
  • radyoda denk gelip hoşuma giden, (bkz: shazam) sağolsun hemen bulduğum ve bu ara sık sık dinlediğim şarkıdır.
  • klibinin ilk yarisinda volkan konak'in 50 cesit renkte ralp lauren gomlekleriyle arzi endam ettigi sarki. karadeniz aksanli pop muzik yaparak gunumuz popcularin coguna on basmis. guzeldir, iyidir, hostur.
  • ilk dinlenilen andan itibaren loopa alınan süper bir şarkı olmuş. kuzeyin oğlu yapmış yine yapacağını..
  • 19 mayısta 5 genç olarak yapmış olduğumuz karadeniz turunda en çok dinlediğimiz şarkı olmuştur
  • volkan konak severim.müziğinide severim.türk insanı flamenko tarzını seviyor.bu şarkı tam yansıtmasa bile içinde barındırdığı biraz gitar ve ritimleriyle kendini sevdirmiş.öykü-berk flamenko sevildiğinin kanıtıdır bence.çok hızlı çıkış yapmışlardı.
  • insanın içini kıpır kıpır eden şarkı. emeği geçenleri tebrik ederim. fırsat buldukça dinliyoruz ofiste.
  • volkan konaktan ve ideolojisinden nefret ederim ama bu şarkı nefis olmuş. nasıl böyle bir şarkı yapabilmiş hayret valla..
  • sabahtan beri yazıhanede** birkaç defa dinlediğim güzel şarkı. biraz hüzün ama daha çok enerji veriyor.
  • bulaşıcıdur, nakaratı kan kaynatur,

anlıma yazdı kader, silemedum
    ağladum ağladum hiç gülemedum
    kimseye söylemedim, diyemedum
    aşk diye çektuğumi

ah felek hep inadun, banamidur
    herkese akta bize, karamidur
    aşk acıdan, sızıdan, yanamidur
    anla ne ettuğuni

ama şuncacuk dizeyu bi turlu ezberliyemedum