1339 entry daha
  • an itibari ile başladı herkese geçmiş olsun tam tedavisini bulabilen var mı ki
  • geçen haftadan bu yana zyrtec kullanımı ve artelac'a düzenli başlatan, yine de kaşıntıların asla sıfırlanamadığı çocukluğumdan miras bahar hediyem. ömür törpüsü.*

bununla birlikte, kağıt mendil ve hatta tuvalet kağıdı üreticilerinin satışlarını ikiye katlayan mevsimsel bir rahatsızlıktır da. sıkıntı.

hadi göz ve burun akıntısı, kaşıntısı, hapşırığı, tıksırığı, öksürüğü, tıkanıklığı bir tarafa da alnın kaşınması ne demek? saçım yüzüme değse, damdan dört ayak üstüne düşmüş kedi gibi gerilip tıslıyorum. of.
  • senede 2 ay gibi bir zamanımı çöp eden resmen hayat standartımı yarı yarıya düşüren bir hastalık. kesin net bir çözümünü bulan sevabına yeşillendirsin
  • ya kusura bakmayın da böyle modern bilimin ben ta amına koyayım, ya kardeşim o kadar adamsınız senelerdir şuna çare bulamadınız, her sene 2 ayımız böyle geçiyor. zaten az görüyorum amk bir de bu çıkınca hayatıma şans eseri devam ediyorum.

silikondan meme yapıyorsunuz, 60 yaşındaki adamı 30 yapıyorsunuz, şunu yapamıyorsunuz. milletin siki dik dursun diye binlerce çalışma yapılıyor, şu işe de az destek atın, kendinizi verin biraz. hadi ama, lütfen...

ya o değil de bitkilerin cinsel hayatı beni niye etkiliyor onu anlamıyorum, gerçekten insanın tasarımında ciddi eksiklikler var acil güncelleme almamız lazım.
  • bir yakınım tere otundan çok fayda gördü alerjisi için. ilgilenen olursa denesin.
    hatta bir programda danilo zanna da bahsetmişti tere otundan. alerjik nezlesini bununla geçirmiş.
  • (bkz: antihistaminik) kullanmama sebep olan ve kullandığım süreçte sürekli uyukladığım burun göz akıntılı alerji şeysi.
  • bu sene ebafit ile mücadele ettiğim vaka. diğerlerine göre farkı uyku yapmıyor oluşu. tabii siz buradan ve hekim olmayan birinden ilaç tavsiyesi almayacak kadar zeki çocuklarsınız.*
  • immünoterapi ile yüksek oranda kurtulma olasılığı var.
  • ben belirli bir yastan sonra bunu yasamaya baslamistim. gözlerim akar, nefes alamaz bas agrisindan duramazdim. grip gibi oluyordum.

yasadigim yeri degistirince sorun bitti. su an yasadigim yer, daha yesil ve dogal bir yer.

uzman degilim, tahminim: polen vs tamam da en önemli sebebi hava cok kirli. cünkü sehirde yasiyorsaniz etrafimizda bogucu bir polen yoktur. tahmin ediyorum bahardaki ne artisiyla havadaki yabanci partikül sayisi artiyor olabilir.
  • (bkz: bahar alerjisi/@qed)

hapşırma döngüsünü göze alıp burnumdan biraz da olsa nefes alsam da boğazımı kısa süreliğine huzura mı kavuştursam yoksa artık hapşırmak istemiyorum diyip bile isteye burnumu mu tıkasam ve boğaz kuruluğuna razı mı olsam arasında seçim yaptırır.

aslında bulamayacağımı bile bile entry'lerin arasında bir çare görebilir miyim diye gezdim, gezdim, ama yok yani, zaten olsa yıllardır çekmeyiz de işte, umut...(çörek otunu gördüm sadece, deneyeceğim).
    yeni bir bilgi vermek için değil de en azından bu dertten muzdarip olanları görünce "yalnız değilmişim" hissini yaşatmak için yazıyorum.
    cumartesiden beri yine seviye atladı, ne yapacağımı bilmiyorum, ne tetikliyor onu da bilmiyorum, hiçbir şey yokken, olmadık bir anda durduk yere nöbet geçirir gibi başlar mı insan hapşırmaya. hapşırmadığım ve burnumun kısa süreli açıldığı dönemlerinde sırf bu an uzun sürsün diye o an nerede ne yapıyorsam devam etmeye çalışıyorum. dışarı çıkmasam da bir şey fark etmiyor, toza, akara karşı da çaresizim. tabi bunlar bi de görünür yansımaları, sizde bıraktığı bitkinlik ve hastalık hissi de bambaşka.
hesabın var mı? giriş yap