• en sevdiğim insandır aslında o ama bazen dayak ister
  • yanan maddelerin ortaya çıkardığı görüntü, uzantı ya da, yok yada diye bişi o işte...
  • ekzotermik bir reaksiyon sonucu oluşan ateş parçası.

ayrıca seksi bir kadın ismi, orası kesin. hem ismi alev, hem akrep burcu olursa o zaman zaten kavurur geçer, oyoy.
  • ben bu isimde bir kıza 5 senedir aşığım.. (bkz: mihriban) (bkz: gemiler). tanrıdan bi onu istedim oda bana vermedi ki çok acıdır...

(götümle gülmekteyim şu yazdıklarıma)
  • hala en sevdiğim insan, zaten artık çıkıyoruz da, ohh canıma deysin lay lay loom
  • eskisehirde bir aralar (97 civari) genclerin dilinden dusmeyen bir kiz ismi. hayat kadini olup bel soguklugu bulastirdigi gibi soylentiler vardi.
  • hemen hemen aynı anlama gelen başka bi ismin erkek cinsinde acaip seksi durduğunu düşündüğüm ama aslında kendisi malesef kötü kadın(!?!) çağrışımı yapan bi isim
  • 14.10.2001 tarihi itibarıyle nişanlandık kendisiyle hayırlı oldu kanımca ve allah tamamına erdirsindir temmennim
  • icq'dan web message vasıtasıyla bana hasta olduğunu her gün belirten hatun. yok webcamde skişiyomuş da bilmemneymiş.
    ama şöyle bi söylemi var ki yürekleri parçalar: "su an yatak odamdayim ve çiplagim senin için striptiz yapiyorum hemde canli"
    çıplaksın ve striptiz yapıyosun? öyleysen bitmiştir kardeşim o striptiz ehi ehe.
  • bu adı en çok yakıştırdığım iki kadın için,
    (bkz: alev ebuzziya)
    (bkz: alev alatlı)
hesabın var mı? giriş yap