şükela:  tümü | bugün
3 entry daha
 • genelde emlakçı olurlar. satacakları evden komisyon alırlar. bir de kiralık ev portföylüleri vardır ki onlara "tutevi kızları" diyoruz biz iğrenç espriciler olarak.
 • sanılanın aksine namussuzuna rastlamadım diye hakkında enty girilebilen kızlar.

  alevi kızı olmama rağmen bizler hakkında böyle düşünceler olduğunu bilmiyordum.bak bunu da öğrenmiş oldum.

  bu nasıl bir cehalettir.namus ve mezhep arasında nasıl bir bağ kurulabiliyor anlamıyorum arkadaş.

  bir de sen 'alevi kızları namussuz' diye düşünüyorsan,ilk namussuz sensin.aklın başka bişeye ermiyor belli.namusunu kaybettiğinden bilinç altına yerleşmiş bu kavram.herkeste heryerde onu arıyorsun.sana tavsiye önce namusu kendinde ara.

  yazık, valla yazık billa yazık.
 • kara kaşlı, kara gözlü, esmer, emlakçı genellemelerini bozduğum kızlardır.
  buralar şimdi boş, nasıl benzetmeler, nasıl çirkinlikler yazılacak hep birlikte göreceğiz..

  istemeden verir evet, arkadaşlığını, dostluğunu, elindeki ekmeği, cebindeki parayı senin istemene gerek kalmadan paylaşır, gönlü zengindir..

  not: düğüne başı yarım kapalı, siyah beyaz saçlarını önden ikiye ayırmış teyzeye kurban olun..
 • alevilerle ilgili açılan bi sürü tuhaf başlığa bir yenisini ekleyenleri görmemi sağlayan kızlar, herkes gibi olanlar. alevi kızıyım sünni kızlarla aramda bi fark göremiyorum. her insan türünde olduğu gibi iyisi de var kötüsü de güzeli de var çirkini de bunu da mezhebe bağlamak ohadır, çüştür.
 • böyle görünmeyen kızlardır: böyle
 • kesin iyidir/kötüdür/sakindir/sinirlidir/namusludur/ahlaksızdır/güzeldir/çirkindir ve en nihayetinde tüm insanlar gibi karmakarışıktırlar da niye bu kızların iyi olduğunu belirtmek için başkalarını kötülemek zorundayız onu anlamıyorum. ne kadar hümanist tavırlarla yaklaşıyorsanız yaklaşın beyninizin kıvrımları arasında bir ırkçı var. tüm aleviler süper, tüm sünniler kurşunsuz ve tüm caynistler euro dizel değil ulan.
 • yok alevi yemekleri, yok aleviler nasıl ibadet eder, yok alevi kızları,alevilikte içkinin helal olması falan filan nedir bu ya... hayır yani neyin notunu veriyoruz neyin genellemesini yapıyoruz buralar da.
  bir alevi olarak çok sıkıldım bunlardan ben alevileri tanıyorum şöyle böyle iyidir kötüdür lafından da..
  bende tanıyorum sünnileri bunlar içinde yakan da katleden de diri diri fırına atanlarda var bu yapanları yapılanları koruyan da var tam tersi benimle birlikte böyle olmadığını altını çize çize anlatmaya çalışanda var..
  ha bu arada merak edenler için söylüyorum aleviler nefes alıyor sen nasıl nefes alıyorsan aynı şekil anladınız mı...
 • pis insanların ağzına pelesenk olmuş kızlardır.
 • sünni erkeğin kendilerine başörtüsü taktırmasından kuşku duyarlar, kolay kolay sünni erkek sevmezler, ama sevdiler mi sağlam severler. esmer, kara kaş, kara gözlü olurlar çoğunlukla. en güzelleri tunceli'den çıkar kanaatimce.
21 entry daha