şükela:  tümü | bugün
  • idlib'de yapılan bir gösteride atılan tehdit sloganı. sözlükteki cihadistler bakalım nasıl savunacak bu orospu çocukluğunu..

https://twitter.com/…vri/status/1040658539533021184

aynı zamanda rus elçi karlov'un katilinin fotoğrafını da açmışlar.
  • "biz de adamın g.tünden kan alan insanlarız" diye yanıtlanabilir.
  • kuvayi milliye dediğin böyle olur işte.

kafa kesen tecavüzcü sürüsünün attığı slogandır soranlara ılımlı dersin.
  • “hızlı yükselenlere imreniliyor. oysa en hızlı yükselenler toz, duman, saman ve tüydür.” hz ali.
  • (bkz: varil var yen mi)

bu arada "suriyeli kardeşim :(" diye ağlayanlar iyi baksın. sözüm cihangir hdp gençlik kollarına, zaten selefi olan çöl fareleri durka durka cihada devam. bunlar için duyar kasıyorsunuz, bunlarla ciddi ciddi kozmopolit bir yapının rüyasını kuruyorsunuz. haberiniz ola, sonra ben bilmiyordum demek yok.
  • orda doğu adlı bok çukurunda sıradan bir slogan. azmettiricileri olan abd ve rusya devletlerinin mevcut halkı viski-votka partileri yaparken, ali'nin ve muhammed'in köhne orta çağ mezhepleri için birbirinin kanını içen haşereler, tek tek doğal seleksiyona karışmaya devam ediyor.
  • gezegenin yarısı idlib'e toplanan cihatçı yamyamları sikmek için sıraya girmişken pek gerçekliği olmayan slogan. üç beş gün sonra, "suri bum bum bum" diye ağlamaya başlayıp, sahte kimyasal mağduriyet videoları çekmeye başlarlar.*
  • sözlükteki cihadistler önce şu abilerini bir savunsunlar.
    ismet özel - müslüman teröristtir
  • aleviler : tmm
  • içersiniz içmesine, yezit dedeniz de içmişti. ama ne aleviler bitti, ne alevilik.

mevlam sizi insan diye yaratmış, siz illaha yok ben köpek olucam demişsiniz. sizi tutmayalım, buyrun boklu bağırsağımı kurbanda bağışlıyorum. ananızı da alın gelin.

öldükçe çoğalıyor adamlar, ben tükenmekteyim öldürdükçe.

ahmed arif.