şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
485 entry daha
 • onlar zaten mansur'a da oy vermeyecek, eko'ya da... içiniz rahat olsun.
 • 2. yorumu yapan amin feryadi, daha şii ile alevi arasındaki farkı bilmiyor, ama bu salağa maaş verip troll'lük yaptırıyorlar. vergilerimizle troll maaşı ödüyoruz bari bunun gibi salaklar yerine biraz daha hak eden akıllı adamlara verin. amk troll'ünüz bile liyakatsiz
 • su baslik uc gundur gundemde amina koyayim.

  bu sozu kim soylemis ? kimse.

  #143063007 basligi acan sol gerici bu minvalde bir tanim yapmis.

  bu basligin alt metni, kilicdarogluna oy vermem diyen kitle. yalniz kilicdaroglu denen sincaba oy vermeme sebebinin alevilik oldugunu dusunuyorsaniz veya ozellikle buraya cekmek istiyorsaniz siz de ayni akp'liler gibi din uzerinden politik dusuncelerinizi sekillendiriyorsunuz demektir.

  solcular yillardir bu sekilde sagci beyanati uydurup, ardindan o basliga hayallerinde uydurduklari sagciya kin kusuyorlar. isin kotusu bu sozun gercekten soylendigini dusunenlerin olmasi.

  yil olmus 2022 alevilikte, sunnilikte kimsenin umrunda degil. 1000 yil once bir arap, arapligini yapip baska bir arabi oldurdu diye 2022 yili turkiyesinin siyasetini belirliyor. esas gerici, yobaz, dinci sizsiniz amk.

  siz bilirsiniz birader, sincabi aday yapin ve bir 20 yil daha akp iktidari ile cosmaya hazir olun. gotunuzu de yirtsaniz 9 secim kaybetmis, akp'nin degirmenine su tasimis bu adama oy moy vermiyoruz.
 • böyle düşünen yaratıklardan uzak durun. hiçbir mezhepe bağlı değilim lakin insanları sınıflandırmak ve ayrımcılık yapmaktan bıkmadı amına koyduğumun primatları.

  edit: düzeltme.
hesabın var mı? giriş yap