• ligin ilk haftasında yapılır ama daha sonra söner bu kıyaslama. çünkü beşiktaş anderson talisca'yı mundar edip sene sonu nasıl göndeririz derdine düşer. yerine gaziantepspor'dan süper bir adam alır, onu da oynatmaz, turşusunu kurar.

edit: imla
  • bu nasıl kıyaslama olm ahahahahagagag
    güldürdün kardeş eyv
  • bu mantıkla bakacak olursak şu şekilde düzeltilmesi gereken versus.

(bkz: alex de souza vs ben)

yaşım geçti ama bende hala potansiyel var.

ha ayrıca (bkz: tövbe de çarpılırsın)
  • alex nere talisca nere lan! alex hak ettiği değeri görememiş iyi bir futbolcu idi. talisca sorumsuz herifin teki. ha şu an talisca çok genç alexle karşılaştırmak abes ama alex'in yaşına gelince de değişen bir şey olacağını sanmıyorum.

üstteki arkadaş beşiktaşlı gibi davranan gs trolü galiba.
  • saç stilinde alex önde
    tip olarak alex bir tık daha iyi
    talisca daha uzun boylu
    çay içerek bu kadar karşılaştırabildim.
  • olum adamin heykeli var lan. alex, türk futbol tarihinin gördügü en özel futbolculardan birisiydi. onunla birini kiyaslamak diger oyuncuya haksizlik yapmaktir. talisca'da kendine bakarsa cok iyi yerlere gelecegi belli olan yetenekli bir kardesimiz.

not: beşiktaş
  • alex ve talisca nın birbiriyle versus yapılacak ortaklıkları yok ki ? futbol olarak hakikaten cahil bir ülkeyiz.

her şeyden önce alex oyunu kuran ve yönlendiren bir adam. sayısız da golü var.

talisca ise mevkisi halen bilim dünyası tarafından araştırma konusu olan gol yüzdesi yüksek ama oyun kurma katkısı takım savunmasına ve hücum geçişlerine katkısı sıfıra yakın bir oyuncu.

talisca benim canım ciğerim fakat alex büyük futbolcuydu.

not : bjk
  • talisca'nın ilk kez çağrıldı diye göbek attığı milli takıma alex kaptanlık yapmıştır.
    alex sonradan çağırılmadı diyenlere peşin yazayım. talisca'nın kadroya girme konusunda en ciddi rakibi bizdeki guiliano iken alex'in döneminde rivaldo, kaka, juninho hatta ilk dönemlerinde çılgın atan deigo gibi hayvanlar vardı kendisiyle aynı mevkide oynayan.
  • (bkz: bir alex değilsin) bunun taraftarlığı, takımdaşlığı olmaz. alex gibisi zor gelir türkiye'ye.

hemen belirteyim bir beşiktaşlı olarak alex'i izlemek bambaşka bir duyguydu. beşiktaş maçlarında sahada silik bir görüntü sergilese bile mutlaka bir yerlerden çıkıp ya asist yapıyor ya gol atıyordu.
hesabın var mı? giriş yap