şükela:  tümü | bugün
 • zach braff'in abc'de yayınlanacak olan yeni komedi dizisi.

  https://www.youtube.com/watch?v=j91fk6k-8dg&t=4s
 • 2016 yılında start up ismiyle tanıtılan (senaryo start up isimli podcaste dayandığı için herhalde) dizi. bu yılın mayıs ayında da bu isimle tanıtıldı ancak "çok yakında" diye diye aylardır bekliyoruz. sosyal medyada çekimlerinin devam ettiğine dair görüntüler var en azından başlamadan bitme durumu yok.

  senaryosu biliniyordu ancak trailerını izleyince acaba wish i was here veya going in style gibi indie bir film mi çekseydi diye düşünmedim değil. çünkü açıkçası "her kesime hitap edelim"* oyuncu kadrosuyla abc'den dönüş yapması biraz riskli bence. dizi iptal edilirse kırkından sonra sakal bırakıp aksiyon filmlerini denemesinden veya "friends laneti" yaşayıp hayatı boyunca bir daha jd rolünden çıkamamasından korkuyorum.* bilmiyorum belki de dizi sırf komedi gibi geldi. iç sesli olmayan, hüzünlü tarafı bulunmayan bir karakterin jd'den sonra pek yakışacağını zannetmiyorum; umarım ya bilgi kısmında ya da yargı kısmında yanılıyorumdur.

  dizinin iyi yönlerine gelecek olursak:

  - bir defa zach braff. yapımcı, yönetmen, başrol kombosuyla geliyor. cougar town'a katlanan ben* her ahval ve şeraitte diziyi izleyeceğim.

  - matt tarses. scrubs'ın 80 bölümünde yapımcılığı, 8 bölümünde senaryo yazarlığı bulunan tarses dizinin yapımcısı ve aynı zamanda yazarı. yani yapımın başında scrubs seyircisinin ne istediğini bilen biri var.

  - hooch.* zach fotoğraf paylaşmış. setten olduğunu düşündüm. sanırım gözükecek. ve tabii ki arada bir görünme ihtimali olan tüm scrubs oyuncuları.
 • trailer'ı yayınlanmış dizidir. ilk bölümü 28 mart'ta.

  scrubs'tan ted de konuk olacakmış.
 • olm çok kötü lan fragmanı. bitince bu entry'yi girerim dedim ve acı çekiyorum 2:50 dakikalık fragmanı bitirmek için o kadar yani.

  ''zach braff de kimmiş'' diyen biri değilim, scrubs'ın tüm bölümlerini 5 kere falan izlemiş biriyim bu arada, yani çok sevinirim bu dizi tutsa, zach tv ekranlarına dönse.

  ama bi bok olmaz bu diziden. espriler inanılmaz zorlama, karakterler sıradan. ilk sezon bile bitmeden iptali gelirse şaşırmayın.