• 12 nisan 2005 gunu kucuk bi cocugu tir altinda ezilmekten kurtarmis oyuncu. velet karsidan karsiya gecerken, cocugun ezilecegini anlayan rodriguez abimiz, kosup cocugu tutmus. cocugu kurtaricam diye de az kalsin eziliyormus. olay dogru tabi ama amerikan gazeteleri abartmis olabilir olayi.
  • doping yaptığı gerekçesi ile bu sezonun geri kalanını ve önümüzdeki sezonun tamamını kaçıracak olan sensational guy. muhtemelen 211 maç ile mlb tarihinin en ağır doping cezasını almıştır. ceza alan diğer 11 isimden 10 tanesi 50 maç ceza alırken sadece ryan braun 65 maç ceza almıştır. a-rod'ın ergenekona kıçından başından bulaşmış olması muhtemel. müebbet gibi birşey yedi aq adam.
  • jennifer lopez'in sevgilisi, iki kız çocuk babası spor yorumcusu. az önce de instagram'da romantik pozlarını gördüm. yalnız yukarıda yazılanları okuyunca hafif bir şok geçirdim.
    (bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
  • cezazi cas turu bir merciye tasiyacaktir.
    bundan donusu olur olmaz o ayri ancak bu surecte maclara cikmaya yillik 30 milyon dolareslik maasini almaya devam edecektir.

tabi yankiler kabul et, ne sen ugras ne biz diyerek 30 millonu ic etmek icin sirtlan surusu gibi kurbanin etrafinda dort donmektedir.

ha herif kurban murban degil. kullanmadim demiyor. aldigi cezaya ebeninki diyor.
    2014 sezonunu 30 millonu kurtarmanin derdinde.

ceza da caydirici degil cazir cazi yakici. vay anasini...
  • kendisini zerre kadar sevmem ama dün red sox maçında ryan dempster 4 inside pitch sonunda adamı vurdu ve hakem sadece uyarıyla yetindi, üzüldüm adama. ha bir de üstüne joe girardi atıldı.

tanım:ped'den 211 maç ceza almış, ama mahkemeye götürdüğü için şu an oynayabilen yankees third baseman'ı.
  • net rakam verelim 2012 yılı için 30 milyon dolar kazanmıştır.
  • new york yankees'in bu sene texas rangers'dan transfer ettigi, mlb'de oynadigi 10 sezonda toplam 345 home run yapmis, son 6 sezonunda 40 home run'in altina inmemis, bu sene yankees'in 3 senedir ozledigi sampiyonlugu getirebilicek kapasitede, her yil 25 milyon dolar kazanicak olan, 1975 dogumlu ligin en degerli baseball oyuncusu. (bkz: hitter)(bkz: infielder)(bkz: 3rd base)
  • gün itibariyle, kullandığı performans arttırıcı ilaçlar yüzünden 211 maçcık ceza almıştır.
  • yankilerin 242 milyon dolara aldiklari oyuncak.
  • 2007 world series'in dorduncu macinin yayini sirasinda tv'lere sizdirdigi aciklamayla, new york yankees'le olan kontratindaki ek sezon secenegini kullanmayacagini aciklayan ve yankees'den resmi olarak ayrilan third baseman, 2007 sezonunun yuksek olasilikli american league mvp'si ve gelecegin hall of famer'i.

edit: bir bucuk ay sonra kararindan donerek, 275 milyon dolara yankees'le 10 yillik kontrat imzalamistir. bu arada da 28 birincilik oyundan 26sini alarak american league mvp'si secilmistir, odullerine bi odul daha katmistir, tatmin edilemez egosu biraz daha şişmiştir.
hesabın var mı? giriş yap