• bu yaşında kasılsa neler yapılacağına göstermiş insan.dolambaçlı sözler yazmıyor ne anlatmak istiyorsa direk söylüyor.gerçi bunu sevip sevmediğimi tam olark bilmiyorum en sevdiğim şarkı leif erikson.ama arctic monkeys'e böyle sözler yakışıyor.bu aralar pek seviyor ve takdir ediyorum kendisini birde ingiliz aksanına tapma sebebidir.özellikle,
    (bkz: fake tales of san francisco) oy oy oy..
  • pek şeker, acayip de güzel gülüyor üstelik..
    yetenek konusuna ise hiç girmiycem..
  • tüm ödüllere rağmen,medyanın aşırı ilgisiyle şımarmayan,süperstar oldum rock star oldum havalarına girmeyen iyi niyetli insan.çok iyi bir söz yazarı,kendi acılarını vs. anlatmak yerine etrafında gördüğü insanların hikayelerini anlatıyor,en büyük derdinin sakallarının çıkmaması oldugunu söylese de,britanyada'ki genç kızların sevgilisi durumunda.son günlerde kendisinden 4 yaş büyük alexa chungle (ki kendisi cemiyet hayatının tanınan simalarından)yaşadığı ilişkiyle biraz medya maymunu oldu imajı uyandırtsa da olur böyle şeyler diyoruz ve ülkemizden bir ismi hatırlıyoruz.
    (bkz: kaan tangöze)
  • kendisine bayıldığım, aksanına ayrı bi bayıldığım insan örneğidir.arctic monkeys'in muhteşem solisti olan bu adam (delikanlı mı demeliydim?) çok can yakıyor ve yakmaya da devam edicek.
  • gözüme kimi zaman çok aptal kimi zaman çok çekici görünen şahsiyet.. değişmeyen tek gerçek beni benden alan aksanı..o nasıl bir seduction deyiştir, allahımmm!
  • dunyanin en guzel alright diyen insani.
    (bkz: the bad thing)
    (bkz: still take you home)
    (bkz: love machine)
  • her yeni projesinde her yeni şarkısında daha da büyüdüğüne şahit olunan ve bunun meyvelerini en güzel şekilde sebeplenmemizi sağlayan genç yetenek.
  • ilerleyen yillarda degeri cok iyi anlasilacak muzik dehasi. gerci simdiden degeri biliniyor bu ingilizin.
  • arctic monkeys'in bu sene ilk kez katildigi brit awards'da aldiklari odul sonrasi yaptigi konusmada akademiyle inceden inceye dalga gecmis ve akabinde mikrofonunun sesi kesilmis esprituel kisilik.
hesabın var mı? giriş yap