• fenerbahce ve besiktaslilara cristoph daum'u hatirlatan agent. kendisi en az matrix serisindeki agent smith kadar karizma sahibidir. oyle ki; eger agent smith bu adamin yarisi kadar zeki olaydi, matrix 2 ve 3 filmleri olmayacakti.
  • william fichtner'ın her bölümde oyunculuğunu konuşturduğu prison break karakteri.
    spoiler içerebilir
    bir insanın içinde fırtınalar kopup da dışarıya nasıl güçlü görünmesi ve zaman zaman işi için nasıl zaaflarını ortaya koyuyormuş gibi durması gerektiğini, en önemlisi en insancıl duygunun sevgi ve aileye bağlılığın ve bu bağın kopmasıyla bir erkeğin nasıl darmadağın olacağını mükemmel canlandırdığı karakterdir.
    3.sezonda devam etmesi ve sonuna kadar oyunculuğunu bu dizide konuşturması gereken karakterdir.
  • vakti zamanında kompiterime wallpaper yapmışlığım bile olmuştu bu babayiğidi. büyük adamdır mahone.
  • prison break dizisinde kendisine birşey olursa en çok üzüleceğim karakter. daha önce benzer şeyi john abruzzi için düşünmüştüm. onu aradan fena çıkardılar, ailecek çok üzüldük. umarım mahone'yi dizinin son bölümüne kadar izleme şansını buluruz.
  • benim için prison break'in en hüzünlü karakteridir.
  • ikinci sezonda prison break'e karizmanın tillahı olarak giriş yapmış ajan. her ne kadar sona'da krizlere girip sersefil olmuş imajı çizdiyse de artisliğinden asla hiçbir şey yitirmemiştir, ama final bölümünün son dakikasında senaristler adama resmen kazığın allahını atıp karizmasını yerle bir etmiştir. illa birisi mi lazımdı yanına lan? bıraksaydınız yalnız devam etseydi hayatına be...
  • prison breakin 2. sezonunda hikayeye katilan super saglam, hastasi oldugum karizma fbi ajani. kirli camasirlari da yok degil. daha ilk bolumden kendisi hakkindaki fikrim bu sezonu onun surukleyecegi idi, 7. bolum itibariyle dusuncelerim nispeten dogrulandi. michaeli lincoln hikaye, mahone sahane. william fichtner bu karaktere hayat vermektedir ve harikalar yaratmaktadir kanaatimce.
  • prison breakte ki en iyi oyunculardan biridir.bir diğeri için (bkz: theodore bagwell).
  • rahmetli ismail cem'e benzettiğim prison break karakteri.

(bkz: birbirine benzeyen ünlüler/#10432264)
  • karizma fışkırtması yaratık. böylede bozuk cümleler kurduruyor insana bu adaletsizlik. bu modellerden biz neden bulamıyoruz? sadece yurt dışında mı mevcutlar? her ne kadar esas oğlan şeker dudaklı, abisi dehşet vücutlu olsa da bu herifin karizması hiç kimsede yok, uyuşturucu krizi geçirirken bile.

şöyle tekrar bir bakınca yukarıdaki bilenin değişmesi gerektiğine karar verdim çünkü adam temiz pak grand tuvalet şekliyle hiç de çekici değil, 'sadece' krize girdiğinde daha makul. bu tamamen benim sapık zevklerimin olabilitesinden de kaynaklanabilir.
hesabın var mı? giriş yap