şükela:  tümü | bugün
  • şöyle bir çılgınlık yapmış... taşaklarını merak ettim.

http://www.youtube.com/watch?v=8l8ucfxmtsw
  • müthiş bir çılgınlık yapmış zattır. yalnız youtube'daki yorum yardırdı akşam akşam:
    his balls can be seen on google earth
  • buzz lightyear gibi aslında uçmuyor, afilli düşüyor. benim merak ettiğim bu arkadaşın normal hayatında neye heyecanlandığı. yani ne bileyim araba kazasına karışsa, deprem olsa, ya da normal bir insanı üç buçuk attıracak bir duruma girse elemanın nabzı 70 civarında kalıyordur.

şom ağızımı açmayayım ama bir gün kayadan jiletle kazınacak, o zaman buralar hep entri dolacak gibi geliyor. inşallah bu işleri bırakır, gökdelenden atlama, bungee jumping yapma, veya metrobüse binme gibi normal adrenalin kaynaklarıyla sınırlar kendini.
  • wingsuit ve base jumping konusunda bir öncü. wingsuit kıyafetlerde kendi kurup, dizayn ettiği ürünler ile alakalı bir şirketi/markası var. youtube'da yüksek çözünürlüklü izlerken şok eden görüntüleri ve bir youtube kanalı var. base jumping adrenalin sporlarının bence net bir zirvesi. özel kıyafet ile resmen uçuyorlar diyebiliriz. 250 km/h gibi hızlarla devamlı kontrollü bir düşüş ve süzülme ile adeta uçuyorlar. bu adam da bu işin hem ilk hem de ustalarından. genç ölmemesini dilediğim bir adrenalin bağımlısı.

not: beyler adam 23 ağustos 2016'da ölmüş. yukarıdaki yazıyı böyle okuyun. ne yazık ki korktuğum olmuş, 31 yaşında bir atlayışta ölmüş. bir arkadaşın uyarısı ile üzülerek uyandım.