şükela:  tümü | bugün
 • stellan skarsgard'ın oğlu. sesi ve oyunculuğu dikkat çekici. en son generation kill ve true blood'da göründü, geleceği parlak.
 • vladimir kulich arthas'ı sinemada canladıramadan yaşlandı diye üzülürken karşımıza çıkmıştır.
  http://true-blood.net/…0597a_alexanderskarsgard.jpg
 • kenneth branagh'ın yöneteceği ve 2011'de gösterime girmesi planlanan,merak ve heyacanla beklediğim marvel uyarlaması thor'da başrolü oynaması kuvvetle muhtemel olan genç adam.

  (bkz: #16183196)
 • hollywood'un bu çocuğun isveçli olması ile bir problemi var. bu açık. nerede görsem isveççe konuşturuyorlar bunu. yani inanmıyorlar mı ikna olmuyorlar mıdır nedir. kalkmış gelmiş taaa isveç'ten ki orda da stellan skarsgard'ın oğlu olması ile olsun çok güzel bir insan olması ile olsun pek ünlü zaten ikide bir en seksi en uzun filan seçiliyor yinede kalkmış gelmiş la'lere sen daha ne istiyorsun. true blood'da isveççe şarkı söylüyordu hadi orda zaten eskiden viking olan bir vampiri oynuyor e şimdi biraz önce gördüm lady gaga bu bebeğimi farketmiş hemen oynatmış klibinde başında yine isveççe konuşturmuşlar bunu e tabii gaga altta kalır mı o da konuşuyor. noluyor yahu? isveçli işte belliki konuşabiliyor bu dili ne diye üsteliyorsun sen daha. nedir bu isveççeye olan açlık. konuşucak olsa otururdu oturduğu yerde niye gelsin macera dolu amerikaya. bi konuşturmadınız çocuğumu ingilizce. çok sinirliyim bu konuda. inanamazsınız. bütün problemim bu bu sıralar.
 • imdb'de filmografisine bakarken farkettim ki, zoolander'da derek zoolander'in, talihsiz bir benzin dovusu sirasinda hayatini kaybeden 3 ev arkadasindan biri olan meekus rolunu oynamismis.. actim baktim, cidden o ama vampir eric rolunde gordukten sonra tanimak mumkun degil.
  bir male model karizmasi gelistirecegi o rolden belliymis.

  (bkz: turk erkekleri gitsin iskandinav erkekleri gelsin)
 • true blood’da eric northman’ı canlandıran iskandinav dilberi olmasının yanı sıra pek yetenekli de bir şahsiyet(miş). nitekim björne larson’la beraber stig dagerman’ın to kill a child’ını (att döda ett barn) kısa filmleştirmiş. pek de fena etmemiş, aferimmiş:
  http://www.youtube.com/watch?v=b75f1vo5864
 • sawyerin biraz daha baby face hali kendisi efendim.. ayrıca true blood 2. sezonda saçlarını kısaltarak pek bi karizma oldu..
 • ikea gibi adam. skarsgård oturma grubu...
 • efenim true blood sezon 2 bölüm 9 itibariyle artık kalbimizde taht kurmuş eric northman karakterine can veren bu ilahın hakkında şöyle biraz bilgi edineyim ve sizlerle de paylaşayım istedim. stellan skarsgard amcanın genlerini ve yeteneğini geçirdiği 6 çocuğundan en büyüğü olan alexander 1976 stockholm doğumlu.
  -kendisigi gibi diğer 3 kardeşi de oyunculukla abes iştigal ediyorlar. gustaf skarsgard'ın önü bayağı açık görünüyor.
  - isveç'te 5 kez en seksi erkek seçilmiş.
  -en sevdiği aktris isabelle huppert
  - en sevdiği film duck soup
  - en sevdiği aktör gary oldman
  -
  çok küçük yaşlarda gelen şöhretinden sıkılıp 8 sene boyunca gelen hiç bir teklifi kabul etmemiş. bu süre zarfında siyaset bilimi okumuş ve askerliğini tamamlamış. mimarlık okuma niyetindeyken içindeki oyunculuk aşkına daha fazla direnememiş ve new york'ta marymount theatre school'a kaydolmuş. işte ondan sonra da allah yürü ya kulum demiş ve gerisi gelmiş.
  kendisi ve kardeşlerinin olduğu aile albümü için;

  http://www.stellanonline.com/imageschildren.html

  bir de efenim adonis kası nedir ne değildir şimdi görsel bir sunumla netleştiriyoruz.
 • bugün 34 yaşına giren, 25 ağustos 1976 doğumlu yetenekli, yakışıklı, şükela ve ötesi erkek, balkanlar'ın ve kuzey avrupa'nın en yakışıklısı, karizmatiği, vampirik canciş.

  doğum günün kutlu olsun alex!