şükela:  tümü | bugün
 • en üst edit: iki maç ceza verildi. https://haberglobal.com.tr/…loth-a-2-mac-ceza-29012

  üst edit: tff resmi açıklamayı yapmamış. twitter'da konuşuluyor. başlık yağız sabuncuoğlu'nun twiti üzerine açıldı. https://twitter.com/…e61/status/1227927130442543104

  beşiktaş'ın haklı başvurusu reddedilirken gündem yoğunluğu içinde araya sıkıştırılan skandal karar.

  ligin ilk yarısı elneny tahrik üzerine rakibine vurmuş 3 maç ceza almıştı. sörloth ise tahrik sonucu rakibini boğazından tutarak yere attı.
 • ceza değil de tebrik gibi bir şey olmuş sanki bu.
 • artık bundan sonra her futbolcunun, rakibini boğazından tutup yere rahat rahat fırlatabileceğini gösteren skandal karar. araya hemen sıkıştırmışlar diğer kararlarla birlikte, ne güzel istanbul ulan!

  jailson bir tokat yüzünden 8 maç ceza almıştı geçen sene. her dönem “fenerasyon” diye zırıldayanlar böyle skandal kararları görünce nedense sus pus oluyor.

  10 gün önce serdar aziz'in üzerine yürüdüğü ts'li futbolcu, sırf serdar aziz kart görsün diye kendisini yere attığı için ortalığı yangın yerine çeviren bu sığırlar, sörloth’un ‘sportmenlik dışı’ hareketinde hiçbir ceza almaması gerektiğini, 2 tane whatsapp mesajıyla konunun kapandığını iddia ediyorlar şimdi!

  ekleme: a haber isimli basın müsveddesinin şu yayınladığı haber bile olayın nasıl boka battığını, türk futbolunun ne hale sokulduğunu açık net izah ediyor.

  fenerbahçe sadece futbol takımları ile değil, kendisine karşı kurulan ve tekrar tekrar tekrarlanan bir kumpasla daha mücadele veriyor.

  paçavra haberin linki: https://www.ahaber.com.tr/…-hakemler-cezalandirildi
 • trabzon futbol federasyonu'nun iyi çalıştığını gösterir.
 • cezayı fazla buldum, 45 dakikalık bir ceza yeterde artardı.
 • şu saatten sonra trabzon ifşa olmuştur.
  asla şampiyon da olamayacaktır.

  not: ağlayın tinerciler diyenler. tinercilerin potansiyel olarak yapabileceği her şeyi kendilerine yaptığımızı düşünsün.
 • direkt kırmızı karta ne zamandır 1 maç ceza verilmiş. yeter artık adil bir yönetim istiyoruz. yönetemeyeceksen istifa et nihat özdemir.
 • fenerbahçe'ye ağlama diyenler bakalım şimdi ne diyecekler.
 • jailson'un tokat yuzunden 8 mac, soldado'nun da rakibin cenesinden tutup sikma nedeniyle 6 mac ceza aldigi ulkede alinmis bir diger disiplin kararidir...

  adam bunlarin kombosunu yapti neredeyse, aldigi ceza bir mac! durusmaya takim elbiseyle gidince iyi halden indirim goren suclulara yapilan indirimin benzerini uyguladilar herhalde... oldu olacak bir de para cezasina cevirip erteleseydiniz... bes yil suresince sucun tekrarlanmamasi halinde sicilinden de duserdiniz ayrica...

  edit: su anda cezanin 2 mac olduguna dair aciklama geldi... tahkim indirir-indirmez meselesine girmeden bu durumun daha buyuk kepazelik oldugunu da belirtmeden gecmeyelim... once ortaliga fisilti yay 1 mac diye, tepki gorunce 2 mac acikla, ama aslinda 2 mac bile bu hareket icin ucuz olsun... ama millet bastan 1 maca tepki gosterdigi icin 2 maci makul karsilasin... bunlar seytana pabucunu ters giydirir!

  edit: tiyatro devam ediyor... tahkim cezayi bir maca indirmis...
 • hakkında resmi açıklama yapılmamış ceza.

  içeriden duyum aldılarsa bilemem.